Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyerekes anyukák sokan...

3 gyerekes anyukák sokan vagytok itt?

Figyelt kérdés
Gyerekek milyen idősek?
2013. jan. 29. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy háromgyerekes anyuka vagyok.

A kisfiam 3 hónapos,a középső lányom 3 éves lesz,és a legnagyobb lányom 5 éves.:)

2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. 5.5 éves nagyfiam, 3 éves lányom és 1 éves kisfiam van.
2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is. 4 éves múlt a lányom, 2,5 évesek az egypetéjű ikerfiaim.

Te is 3 gyerekes vagy? Tieid mennyi idősek? Ha nem miért kérdezed?

2013. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem csak kettő van még egy 7 éves lány és egy 2 éves fiú!Majd tervezünk harmadikat is pár év múlva!Azért kérdeztem,mert kíváncsi vagyok hány anyuka van itt akinek 3 gyereke van!Mennyire nehéz velük és tervezve volt e a harmadik?
2013. jan. 29. 19:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok:

nyilván nehéz,de jó napirenddel megoldható.Nálunk kb. mostanra alakult ki,és igyekszem tartani magam hozzá.Pörgős,de imádom,s ha újrakezdhetném is így csinálnám.


Nálunk az első becsúszott,mert én sokat hezitáltam,félős nyuszi vagyok,ezért nem mertem próbálkozni,pedig már 29 éves voltam:)A második is becsúszott,tudtam,hogy akarok második babát,de aggódtam,hogy nem tudom,úgy szeretni,mint az elsőt.A harmadikat terveztük.Gondolom mondanom sem kell,hogy nagyon örültünk mindnek:)

2013. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is három van, 6,4 és 2 évesek, nem volt tervezve a harmadik, vagyis nem ilyen gyorsan a másik kettő után. ha őszintén akarnék válaszolni, akkor igen, nekem / nekünk nehéz. Mondjuk nincs segítségünk semmi, lehet ez is számít.
2013. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2vagyok, védekezés mellett lett a harmadikunk, hetekig gondolkoztunk mi legyen, aztán persze maradt velünk. Nem olyan könnyű..de ha rájuk nézek, azért elfelejtek minden rosszat vagy nehézséget.
2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok.

Hát nálunk 3 volt tervben, de nem egészen így. Akkor lettem terhes másodjára, mikor terveztük, elsőre, de arra nem számítottunk hogy ketten lesznek. :-) Így nézve a harmadik még nem volt tervben, de ennél jobban nem is történhetett volna. Az eleje nagyon nehéz volt, leginkább fizikailag, kialvatlanság miatt, kb az ikrek 2 éves kora óta könnyebb, azóta már dolgozgatok is itthon. Ha betegek, akkor elég gáz tud lenni, de amúgy nagyon jó!!! Mindig van kivel játszani, az enyémek kb mostanra össze is nőttek, tudnak 3an is együtt játszani, nagyon egyetértenek, néha túlságosan is. :-))

Múltkor pl közölték, anyu, csinálunk neked meglepetést!! Örültem.....és a meglepi: összehajtogattam a ruhákat, az ágyon voltak, még nem raktam őket be a szekrénybe, hát hiba volt. Az összes ruha egy kupacban, rajta ágynemű, és a szennyesből is hoztak hozzá, hogy nagyobb legyen a kupac----ez volt a meglepetés.. Annyira büszkén mutatták!! A képemet meg képzeljétek el.. :-Ö

2013. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4, 9 és 13 évesek:)
2013. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!A fiaim 21 éves és 5 éves,a pici lányom tegnap volt 4 hónapos.
2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!