Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Februári gyerekek mikor...

Februári gyerekek mikor mennek oviba?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy tavasszal vagy szeptemberben 3és félévesen?
2009. szept. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az óvoda telítettségétől is függ. Lányom februári és mivel a miénk egy kis óvoda ő már márciusban ment is óvodába. Meg attól is függhet még hogy dolgozik-e az anyuka. Ha igen elvileg kötelesek felvenni már ahogy betöltötte a 3 évet.
2009. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szeptemberben kezdhet, mi is februáriak vagyunk
2009. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom is februári és szeptemberben kezdte az ovit,mondjuk én itthon vagyok a kicsivel,így fel sem merült hogy előbb beadom,de nem hiszem hogy bevették volna,mert sok az olyan gyerek akinek dolgozik az anyukája.
2009. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munka és létszám függő is.Fiam 3 éves volt áprilisban,és kezdte is az ovit,de most szeptembertől újra kiscsoportos.Mondjuk engem épp elbocsátottak,gyorsan hamar kerestem másik munkát,mert közben jön a következő baba is.

Kissé bonyolult...

A lényeg,hogy itthon voltam,mégis felvették,és továbbra is egész napos lesz,ha a pici megszületik akkor is.Gyereknek az oviban a helye,szerintem.

Nem sokra mennék,ha délben elhoznám.Nem tudná kijátszani magát.Itthon nyűglődne...

2009. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!