Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Százszor nehezebb mint gondolt...

Százszor nehezebb mint gondoltam, semmire nincs időm, nincs segítségem, folyamatos fáradtság és fejfájás, nem így képzeltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éves és egy fél éves gyerekeim vannak, imádom őket de kikészütem.
2013. jan. 14. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled.


Nálunk is ez volt a helyzet. 2 év 8 hónap van a gyerekeim között, iszonyú nehéz volt az eleje. Túl kellett élni.

Nekem sem volt segítségem.

Hamarosan könnyebb lesz velük, mikor a kicsi is már értelmesebb lesz, de addig....


Nem tudom milyen a napirendetek, én nem voltam híve az ahogy esik úgy puffanik dolognak, a kicsivel az elejétől kezdve igyekeztem napirendet kialakítani és sikerült is, pár hét alatt délután egyszerre aludtak, ilyenkor én is kidőltem velük, mert hulla fáradt voltam. És a gyerekeknek, főleg a nagynak is egyszerűbb volt egy idő után már tudta, hogy mi mi után következik, sorrendet kellett felállítani közöttük, mert úgy nem ment, hogy idekapok odakapok. Nyilván a kicsi volt az első, mert neki nagyobb szüksége volt rám, a nagy viszonylag hamar meg is értette ezt, és azóta nagyjából tartjuk magunkat ehhez, bár most már a kicsi is 2 éves, kezd önállósodni, egyre kevesebbet kell neki segítenem bármiben is.


Kitartás!

2013. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyémek egy majdnem 5 éves és 4 hónapos!

Legyél egy kicsit lazább! Nem baj, ha néha szalad a ház, mert nyűgös a kicsi! Majd másnap, ha jobban elnézelődik, megcsinálod. A délutáni alvást próbáld összehangolni és aludj te is! Nekem is ez a célom, de sajna ez még nem jött össze:(

2013. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!