Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszotok 2 évessel?

Mit játszotok 2 évessel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jót tesz a picurok érzelmi- és értelmi fejlődésének a mondókázás, főleg a ritmus miatt. Ugyan emiatt a mondókák eljátszása is, és a hagyományos ölbéli játékok is, pl. a lovacskázás, lovagló mondókák, de az arc simiző játékok szintén (pl. olyan mondókával, amely során az érzékszerveit megérintjük és megnevezzük).


Óvatos birkózás-gyömöszölés jó hangulatot teremt, szorongást old, jó kedvre derít.

2013. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
OFF:milyen meséket vetítetek a diavetítőn ami egy 2 évest leköt????
2013. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
OFF. Kedves előző! Szakmai tapasztalatból mondok véleményt. 3 éves kor alatt nem muszáj erőltetni a mesét. Elegendő és fontos a hétköznapjairól , a családtagjairól, a szomszédról, a lakóhelyről, ahol él stb mesélni neki.
2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

3as válaszoló vagyok.

Kisvonat a Mohavölgyben, Bogyó és Babóca ezeket a meséket nézi dián is szívesen.


(Azért az érdekelne, hogy miért lett lepontozva a válaszom...)

2013. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

8-s vagyok. Az én lányom ezeket szereti: Weöres S.: Ha a világ rigó lenne,Bóbita, Kányádi Sándor :Zümmögő,a kinyithatós kis leporellókat (Kisvakond, Házasodik a tücsök, Zelk Z. rengeteg ilyen van), Kisvakond és a 4 évszak (Varró Dani írta hozzá a verseket), Marék Veronika: Boribon történetek, Kerekítő könyvek, Kacagtató könyvek, Bartos: Zakatoló, Mirr-Murr mesék (kiscsacsi, oriza triznyák), Tesz-vesz város (ezt inkább nézegetni), Tamkó Sirató Károly: Tengercki, Buják Lívia: Álom a holdról, Kerék Dávid:Csillagének, Melanie Brockamp: Meseböngésző, Marék V: Laci és az oroszlán. Jó reggelt! Jó éjszakát! (ennek a sorozatnak több kötete is van, ez állatsimogatós, van benne mindenféle kis állat egy részük szőrös és meg lehet simogatni őket. Ezt nagyon szereti a lányom). Megkapta ebből a jegesmedvés-pingvines 3 d-s könyvet is, azt is nagyon szereti, de abból már kitépte minden oldalról a pingvint.


OFF. A diavetítés még nálunk sem nagyon jött be sajnos. Max. 1 percig köti le. Mindegy, még érnie kell hozzá. :)

2013. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott 1 könyv, amit szeret. Nyulász Péter: Zsubatta. Én ezt azért szeretem, mert sok eljátszható vers is van benne.
2013. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom dia filmek közül is akármit megnéz. Múltkor a Hókirálynő került elő, ami egy rém unalmas és hosszú mese. És hallgatta. Én előbb meguntam. :)

De pl nagy kedvence dián is Bogyó és Babóca, Sün Balázs, Róka Rudi, Laci és az oroszlán, hasonlók.

2013. jan. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!