Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszotok 2 évessel?

Mit játszotok 2 évessel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi imádunk formabedobózni, kisautót guritatni egymásnak....ilyesmiket.
2013. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Most a kirakózás megy nagyon, meg a formabedobó, néha építőkocka.
2013. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Kirakó,"rajz"(bár inkább még csak firkálás, főleg flictollal-mindenhova:) )duplo (én építem, Ő mondja mit szeretne) , diavetítés, és a meseolvasás minden mennyiségben
2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Olvasás, dia vetítés, takarítás, játék konyha. Állandóan főz, kávét készít nekem. :)

Nagyon sokat babázik a lányom, de mindig nekem kell betakarni a babát. Szeret boltosat, vásárlósat játszani.

Rajzolunk, gyurmázunk, vonatozunk, építő kockázunk, Littles Pet Shop figurákkal játszunk (ház is van), Nefelejcs Fifi és barátai figurákkal játszunk (szintén házikós), duplo, labda.

Unatkozni sosincs idő. :)

2013. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2 éves fiammal a következőket játsszuk: labdázás, autógurítás, kirakó, éhes békák, boltos játék, favasút építés, azon vonatozás, duplo, ő is aktívan épít. Vagdosunk ollóval (gyerek olló), gyurmázás, rajzolás.

Amiket egyedül játszik: motorozás a lakásban körbe-körbe, szerelés(kisautókat, motort, szekrényt, bármit).

A mesekönyvek teljesen változó, hogy érdeklik, vagy nem. Vannak napok, amikor több mesét is végighallgat egymás után és van, amikor egyet sem olvashatok végig.

2013. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
milyen meséket olvastok neki? esetleg mesekönyvet linkelnétek?
2013. jan. 9. 13:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Szereti ha olvasok neki, és a kedvenc most a gyurmázás. Saját maga is szívesen lapozgatja a könyveit. Főzőcskézik, mesekockából tornyot építünk, vagy formabedobózunk.

Kedvenc könyvei most a Trixi könyvek:

www.trixikonyvek.hu

Szereti még a Bogyó és Babóca könyveket, meg a mondókásat.

2013. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
rajzolunk,festünk (ezt imádja). Duplo, duplo sín építés és vonatozás. Lufizás, labdázás (leülünk a földre és gurítjuk egymásnak). Minikonyhában főzünk. Az állatos fakirakókat is nagyon szereti.Buborkfújás (én fújom ő meg kergeti a bubikat).Csúszdázás szobacsúszdán (ehhez van egy aranyos kis mondóka is, aminek a vége "Levesváros végállomás, tessék már kiszállni" és csak akkor csúszik le, mikor ideérek a versben). Sokat énekelünk is és játszunk a Kerekítőből.
2013. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca könyvek, Anna, Peti, Gergő sorozat, Nefelejcs Fifi (6 részes vékony füzet), mondókás könyvek, Trixi könyvek. Igazából szinte akármit meghallgat.
2013. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még nincs két éves áprilisban tölti.Autózunk,dublot építünk Ő is ,én is,könyvet nézegetünk,beteszek nekik egy-egy Micimackó részt bár még csak a felét nézi meg aztán megunja,sokat rajzol,próbálkozott a festéssel,gyurmával is,játék szerszámaival szokott dolgozni,sokat motorozik,fa kisvonattal játszunk stb. A bölcsiben is hasonlókat játszanak.
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!