Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermeketek eszik...

3 év körüli gyermeketek eszik e főzeléket ha igen milyen gyakran és mit szeret?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

enyém is szereti a főzelékeket, apa aztán végképp imádja így nálunk előfordul elég gyakran :)


mondjuk én elég sajátosan készítem el mindegyiket, ízlésemre formáltam mert alapból nem szeretem a főzelékeket, de nagyon jól sűltek el kicsi változtatásokkal, szóval megéri próbálkozni :)


a kedvenc a tökfőzelék és a krumplifőzelék :)

tök: kevés olajon megpirítok 2 kisebb hagymát, rá a tököt, megsózom és hagyom fedő alatt párolódni olyan 15-20 percig, pici kaprot és nagyon sok petrezselymet teszek bele. majd a végén tejfölös habarással sűrítem amit tejjel húzok fel, így nagyon finom krémes íze lesz, nem az a kapros, paprikás menzai :D


krumpli ugyanígy csak hagyma és kapor nélkül...


amit még gyakran szoktam, borsófőzeléket sült virslivel, paradicsomos krumpli vagy káposzta főzeléket nugetsel

tarkabab főzeléket füstöltcsülök maradékkal, sárgaborsó főzeléket rántott párizsival, zöldbab, kelbimbó főzelék azok mikor mivel

2012. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem eszi meg a főzeléket, semmit, kb 18 hónapos kora óta (most 3,5 éves) addig mindent megevett, azóta semmi, az oviban sem eszi meg, hanem elsírja magát ha főzelék az ebéd :(
2012. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!