Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint szed a 2-3 év...

Milyen vitamint szed a 2-3 év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Béres csepp C-vitaminnal, plussz a Vigantol
2012. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam viteminokon él :cebion multi, napi 2,5 ml, béres csepp a vashiány miatt, de csak napi 1*5 csepp, hetente egy oscillococccinum, illetve az echinacea golyók 1 hétig napi 2* 5 golyó, majd 1 hét szünet. Mielőtt valaki írná,hogy sok, a doki mondta ezeket, mivel nagyon beteges, és nagyon magas lázzal járt neki. Mióta ezt így szedi azóta is beteg, de nem mindegy, hogy 1 napig csak 38 fokkal, vagy 2 napig40-el.Én is sokalltam, de mondta a doki, hogy mehet ez így, mert nem "sok", más-más dologra jó,sokmindent próbáltunk már külön-külön, de nem voltak hatásosak, persze ezt sem szabad állandóan, csak a téli időszakban ilyen nagy dózisban. Illetve a vérképeis ellenőrizva van, meg a dokin homeopata is, így ő ajánlotta.
2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cebion szirup és ha kell, c-vitamin.
2012. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak cebion c-vitamint kap, és probiotikumot.

A multivitamint nem javasolják még, mivel az immunrendszer 3 éves korra fejődik/alakul ki teljesen.

2012. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mi nem szedünk semmit, csak a D vitamint. 2 éves lesz a jhéten, és 2 hete volt az első betegségünk 1 napig volt láza, és 4 napig hasmenése. ekkor kapott nurofent 2x a lázas napon, és 7 napig a Lactiv Babyt kúra szerűen.

Remélem ez igy is marad, hál istennek nem beteges!

2012. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Minek kell egy 2-3 éves gyereket szintetikus műanyag vitaminokkal telenyomni? Főzz egészségesen.
2012. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-osnak uzenem,nem kivanom,de ha az elet ugy adja,hogy lesz egy beteges gyereke,akkor ra fog jonni,hogy nem azon mulik,egyebkent is honnan veszed,h a kerdezo nem foz egeszsegesen????!!!
2012. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem, mit jelent az hogy beteges?? Tisztázzuk már!!!
2012. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézz utánna miből állnak azok az állítólagos vitaminok. Érdekes dolgokra bukkansz.Csak azért mert eltér a véleményünk én senkinek nem szoktam rosszat kívánni. Szép napot
2012. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A beteges pl.azt jelenti,h surun ,mondjuk havonta beteg.Gondolom nincs tapasztalatod,azert nem erted...Elkap valamit,kohog,taknyos,netalantan lazas,1 het-10 nap mulva meggyogyul,2 het mulva kezdodik elolrol...hat igy ertem,hogy beteges...Utolso,nem kivantam neked rosszat,oda is irtam,csak gondoltam,mivel akinek nincs tapasztalata,az konnyen okoskodik,h mit hogyan kellene,es vannak nagyon tiszta zoldseg es gyumolcs kivonatok,amik szinten jo vitaminforrasok,mert hiaba fozol egeszsegesen,ha a gyereked nem hajlando megenni!Egyebkent a zoldsegek meg a gyumolcsok,hacsak nem sajat kertben termeszted vagy bio,tele vannak novenyvedo es tartositoszerrel,a banant peldaul teljesen zolden szedik le es hatalmas kontenerekben,tartositoszerben furdetik,h ne romoljon meg,mire megveszed!!!A kerdesre valaszolva:jelenleg cebion c-t es omega kids-et szed a kisfiam!Amugy senkit nem akartam megbantani,szep napot!
2012. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!