Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fekszik és mikor kel...

Mikor fekszik és mikor kel 3,5 év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél 9-kor fekszik, fél 7-7-kor kel.
2012. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8-fél 9 között fekszik, 6-fél 7kor kel.
2012. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél 9-9 között fektetem le. Én egyik nap 6-ra megyek dolgozni, másik nap 9-re. Ha 6-ra megyek, akkor fél 6-kor keltem, ha 9-re akkor magától kel általában 7 körül.
2012. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 körül fekszik, reggel fél 7 körül kel.
2012. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak az enyém sztárjkol hetek óta :((

Nem bírom letenni este 8-kor, ahogy eddig mindig, mert nem akar aludni és az ágyában maradni. Eddig szépen egyedül elaludt. Most meg csak akkor marad az ágyba, ha odaülök mellé és még így is fél - 1 óra mire elalszik. Izeg-mozog, énekel, dumál, egyszerűen nem bír lenyugodni és elcsendesedni. Pedig késő du. már nincs tv, hangos zene, csoki, ugrálás, tehát semmi ami felpörgetné.

2012. dec. 6. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, az enyém 9-fél 10 körül alszik el. Hiába teszek bármit, nálunk sincs csoki, semmi ilyesmi, egyszerűen nem tud előbb elaludni, maximum akkor, ha kimarad a déli alvás. De le kell feküdnie fél 9-kor akkor is. Van alvós állatkája, annak sutyorog egy darabig, majd elalszik. Mondjuk lehet, hogy nálunk az a hiba, hogy fürdésig elég aktív, hagyom játszani, amit csak szeretne. Tehát hancúrozhat is, lehet, hogy ettől felpörög. Meg kakaót iszik elalvás előtt, lehet, hogy az is turbózza.
2012. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Kisfiam csokizik délután, kakaót iszik a vacsihoz, azt játszhat amit akar délután. Nagyokat szoktunk hancúrozni, apával bírkoznak stb, tehát megy a móka. Nézi a meséket estig. (A tévé szinte egész nap megy háttérzajnak is). Mégis elalszik időben. Úgyhogy szerintem nincs összefüggés a délutáni dolgok és az esti alváas között.
2012. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél 9-9-kor fekszik (az nem azt jelenti sajnos, hogy akkor el is alszik), fél 8-kor kel.
2012. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!