Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? Őszintén!

Mit gondoltok erről? Őszintén!

Figyelt kérdés
Ha a 21hónapos kisfiú még cumisüvegből issza a kakaóját,illetve az anyuka csak úgy altatja el,hogy az ágyukba fekteti,melléfekszik és úgy alszik el a gyerek. Kiságy még hírből sincs ismerve!
2009. aug. 22. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet.

3 éves múlt a kisfiam,és még mindig mellé kell feküdni,ha alvás idő van.Engem néha zavar,ha más dolgom lenne,de ilyenkor mindig arra gondolok,hogy én alakítottam így,és most,hogy várjuk a második babát,több pihenésre van szükségem,tehát együtt alszunk délután.

Nem tudom,hogyan lesz,ha meglesz a pici,valószínűleg először majd őt altatom el,utána a nagyot.Vagy együtt alszanak,és ringatják egymást.Persze csak egy bizonyos kor után.:):):):):)

2009. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Elnézést kérek!Csak tudod nem szeretem,ha valaki megszólja a másikat,olyan dolog miatt,amiről fogalma sincs.Az én kislányom is 18hónapos és este még cumisüvegből issza a kakaóját.Mégegyszer bocsi!01:48-as voltam:-)
2009. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy mégis ennyien egyetértünk :-), én voltam az első hozzászóló.

Amikor hozzászóltam, még csak a véleményemet írtam, de mostmár én is megírom a mi szokásunkat:

Velünk is együtt alszik a kisfiunk, aki 17 hónapos lesz nemsokára. Esténként én altatom el, úgy, hogy melléfekszem, másképp nem alszik el. Aztán amikor elaludt, én még fölkelek, de aztán ismét mellé bújunk be aludni apával. Szóval együtt alszunk, és már hónapok óta a földön, mert az ágyról már egy párszor leesett volna, annyira forgolódik, vándorol éjszaka álmában. Bennünket is "megszóltak" már miatta ismerősök, barátok, de ez szerintem mindenkinek a belső kis családi ügye - ahogy írtam. Nekünk így jó.

2009. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
14.13-as is bocsit kér.
2009. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ugyan ne vicceljetek! Nincs miért bocsánatot kérni!! :))
2009. aug. 25. 22:44
 16/16 anonim ***** válasza:
(14:13)Tudod elég sok negatívot kapunk az együtt alvásért stb.és azt hittem,te is "macerálni"akarod az ilyen cumisüveges-altatósakat mint mi vagyunk.:-)))Egyébként a kiságy 9 hósan leszakadt a fiam alatt mert tetszett neki az ugrálás benne.A te kisfiad nem vándorol álmába?Mi lent "lakunk"már egy ideje matracon de félek mi lesz a télen...
2009. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!