Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? Őszintén!

Mit gondoltok erről? Őszintén!

Figyelt kérdés
Ha a 21hónapos kisfiú még cumisüvegből issza a kakaóját,illetve az anyuka csak úgy altatja el,hogy az ágyukba fekteti,melléfekszik és úgy alszik el a gyerek. Kiságy még hírből sincs ismerve!
2009. aug. 22. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár tudom, hogy biztos nem sokan fognak velem egyetérteni:


Az én véleményem az, hogy úgyis kinövi a kisfiú előbb-utóbb, addig meg csinálják úgy, ahogy nekik (kisfiúnak, anyának, apának) jó. Szerintem ez egy család belső "ügye", hogy hogyan alszanak. Egyébként meg egyetlen kamaszfiú sem fekszik már anyuka mellett az ágyban, szóval csak idő és megunja a gyerkőc és maga akar önállósodni.

2009. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsö válaszolóval.

Ha ez nektek igy megfelel,akkor nincs vele semmi baj.

2009. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülök nagyon hogy igy gondoljátok !!!

Nekem pont ez a bajom kb 2 hónapja ,csak ugy hajlandó elaludni hogy mellettünk alszik el ,és utána tesszük az ágyába!!

Anyukám erre aztán majd soha nem fog egyedül elaludni!!

Tehát nem tetszett neki,mármint anyukámnak

Ja meg hogy még 10 kor is fenn van üdv

2009. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

A cumisüvegből ivott kakaó rontja a fogakat, ha nem viszik ki utána fogat mosni, így, ha az anyuka nem tud szoptatni, inkább sima tejet adnék.

Nálunk se kiságy, se járóka, se cumisüveg. Mind együtt alszunk egy nagy szivacson. El fog majd a kislányom egyedül is aludni, ha eljön az ideje.. Most másfél éves.

2009. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ezzel semmi gondom.Sztem mindenki csinálja úgy,ahogy NEKIK(tehát a családnak)a legjobb!2 gyerekes anyuka
2009. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi gond,ha a kicsi ezt igényli!Nekem 3 éves a fiam,még mindig cumisüvegből issza a kakaót és velem alszik el!A fogainak nincsen semmi bajuk!A nagyobbak ugyanigy voltak és a foguk is még mindig gyönyörű,de már maguktól alszanak és pohárból isznak!A leválást a gyerek kezdeményezi majd,ha elég érett lesz rá!

További jó egészséget!:)

2009. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt alszunk a fiammal aki 16 hós.Kedves kérdező te sztem nem magadról beszélsz ugye?Nekem a barátnőm is ugyan így kivan akadva rajtam,de ez más tészta....
2009. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 17-hónapos és úgy altatom el hogy odafekszek mellé aztán kiságyba rakom persze az éjszaka közepén kettőnk közé kell venni és alszik tovább.Cumisüvegből iszik ,de csak úgy ha én itatom meg a csőrős poharat is fognom kell mert másképp nem iszik.

Neki így jó,ami neki jó az nekem is.

Szerintem mindenki úgy csinálja ahogy nekik jó,bárki bármit is mond!

2009. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Szerintem sem magadról beszélsz!Nem szólnál meg mást,ha neked is lenne gyereked!
2009. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hmmm! :) De igen,magamról és a kisfiamról beszélek!!
2009. aug. 24. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!