Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bír ki egy 3 éves izgő-mo...

Hogy bír ki egy 3 éves izgő-mozgó gyerek egy 90 perces szállodai bemutatót amin mind a kettőnknek részt kell venni?

Figyelt kérdés
wellness hétvégére készülünk hármasban a zalakarosi art hotelbe,de a kedvezménynek feltétele a bemutatón való részvétel mindkettőnknek.

2012. dec. 17. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyerekmegőrző szolgáltatás nincs?
2012. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Jaj termékbemutató, én 23 éves fejjel az hittem fejbelövőm magam már mert soha nem lesz vége. Ja és őrölj ha csak 90 perc lesz.

Vigyél kifestőt vagy valamit ami lefoglalja.

2012. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy 3 évesnek már meg lehet magyarázni, hogy most játszania kell egyedül egy kicsit hosszú ideig, de aztán mentek fürödni a medencébe :) Vidd a kedvenc játékát, vagy ha alszik még napközben akkor ütemezd úgy az alvását, hogy közre essen ez a bemutató. Addig meg alszik az öledben vagy babakocsiban vagy az autósülésben.
2012. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi elvittük magunkkal, az előadást tartók közül többen is azzal voltak elfoglalva, hogy őt szórakoztassák:D És nézd a jó oldalát, ha amúgy nem akarsz venni semmit, akkor a kicsinek köszönhetően jó gyorsan végzel:D
2012. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak ez kínzás lenne.
2012. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hu szerintem is vigyel magatokkal kifestöket apro jätekokat amivel egy ideig elszöszmötöl, rägcsälnivalot azzal is egy kis ideig ellessz, 90 perc relativ hosszu idö egy 3 eves örökmozgo szämära. Ha pedig zavarja az elöadäst egyszerüen setälj ki vele, apuka meg bentmarad az elöadäson:) csak beszeld le vele elöre nehogy minden fölösleges dolgot összeväsäroljon:) szerintem megertöek lesznek.
2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy elég volt neki, sétáljatok ki szépen. Apa marad. Legalább te megúszod a süketelést. Hiába mondják, hogy kötelező, ők is megértik, hogy gyerekkel nem lehet ezt csinálni. És nem hiszem, hogy odakötöznének titeket.

Mellékesen: a szüleim is így nyaraltak pár napot, hogy meg kellett hallgatniuk valamit. 5 perc után jelezték, hogy ők ezt már nem először hallják, akár meg is tartják helyettük az előadást, így ők mennének fürdeni. Annyit kértek tőlük, hogy írjanak alá valami jelenléti ívet vagy mit. Ennyire komoly.

2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. dec. 19. 11:10
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem vigyél jó hangos játékokat, hagyjad, hogy a gyerek rohangásszon, zajongjon, és még az is lehet, hogy 10 perc útán szólnak, hogy inkább menjetek ki.
2012. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
*után
2012. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!