Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan gyermekorvost keresek...

Olyan gyermekorvost keresek Pécsett, akit nyugodt szívvel ajánlotok! Írnátok nekem neveket és elérhetőségeket?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok tapasztalatokat is. Ha valakit nagyon nem ajánlotok, azt is szívesen fogadom!

2012. dec. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertvárosit tudok, Dr. Székely Margit, mi hozzá jártunk, amíg ott laktunk, nagyon szerettük :)
2012. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocsi, az elérhetőséget kihagytam:

WALLEINSTEIN UTCA 10. PÉCS,

Telefon: 72/441-654

2012. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. dec. 17. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Albert Erzsébet, Pécs, Fülep L.u. 2. Kertváros. Nagyon alapos, finoman bánik a gyerekekkel, és nem ír fel antibiotikumot ha nem muszály! Én őt ajánlom neked jó szívvel!
2012. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 19. 04:57
 6/7 anonim ***** válasza:

dr Kiss Erika- kertváros krisztina téren rendel elérhetőségét fejből nem tudom, neten fent van.

mi a gregus judittol mentünk át hozzá, ő hatalmasat hibázott az 5hetes kisfiamnál,szó szerint a gyerek élete mult az ügyeletes dokinő tdta mit hogyan...azóta hozzá járunk, azonnal váltottunk.(miután nem birtam s bevittem)

2013. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál nekem. És nagyon sajnálom, hogy ilyen történt a kisfiaddal. Minden jót kívánok nektek.
2013. jan. 16. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!