Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő=láz?

Bárányhimlő=láz?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak sikerült 2és fél évesen begyűjteni a bárányhimlőt.Egyenlőre nincs baja tőle,mármint a pöttyökön kívül.Aki túl van már rajta,mire számíthatok?Mindenképpen lázas napok lesznek?Meddig tart?Köszi

2012. nov. 28. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly kapták el, a nagy 3,5 éves volt, a kicsi 9 hónapos.

Mindkettőnél 2 hét volt a lefolyás, az első héten jöttek a pöttyök és pörkösödtek, a második héten már nem jött újabb pötty, csak szép lassan lepotyogtak.

Láza nem volt egyiknek sem, a nagynak volt hőemelkedése, de nem igényelt lázcsillapítást, a kicsinek még ez sem volt, csak a többi kellemetlen tünet.


Foglald le a kezét, hogy ne vakarózzon, só liszt gyurma, színezés, stb... Fürdesd naponta többször, lenge ruciba járjon, ha már nem pelusos bugyit se adj rá, ha pelusos sokat nem tudsz tenni, valószínű, hogy ott elég csúnya lesz, neki, de ne aggódj, elmúlik.

Ami nekünk nagyon bevált a himlőre a 100% aloe vera gél, ezzel kentem őket minden fürdés után, hűsítette és gyorsította a sebgyógyulást, illetve a Poxclin nevű hab, kimondottan bárányhimlőre való, ez is nagyon szuper, kicsit húzós az ára, de egy flakon elég. Ez is fürdés után kentem rájuk.


Jobbulást a kis betegnek

2012. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. nov. 28. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!