Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig lehet...

Mennyi idős korig lehet elvárni, hogy megmaradjon az etetőszékben?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig ki akar szállni belőle, inkább ülne rendes széken, csak onnan könnyen leszáll és tortúra az evés.
2012. nov. 25. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek vehemenciájától függ. A tiéd mennyi idős?
2012. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém 17 hós, simán megmarad benn.
2012. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kislànyunk 2 éves múlt július végén, kb. 2 hete nem akar beleülni az etetőszèkbe.
2012. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 hónapos.
2012. nov. 25. 23:21
 5/10 A kérdező kommentje:
És kell szórakoztatnotok evés közben?
2012. nov. 25. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, ha valami leköti a figyelmét, de ez is gyerekfüggő. Egyik ismerősöm egy olyan dolgot rakott mellé, amit a kis ujjával birizgált evés közben, és az lekötötte a figyelmét. Az enyémeknél annyira nem volt gond. Visszaültek, ha rájuk szóltunk.
2012. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20hós a kislányom ,szépen elmarad benne,bekötni sem kell :)

Sokszor evés után is elüldögél benne és rajzol...emészt:)

2012. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyire aktuális kérdés.....:)

Én pont tegnap raktam el az etetőszéket, ma viszem fel a padlásra. Kisfiam másfél éves, de 10-ből 8-szor nem akar beleülni, van, hogy ketten is próbáljuk betuszkolni, de visít, a lábait szétteszi, ha 1-szer mégis sikerül, akkor 5 perc után lehúzza a vállpántokat és feláll benne. Szóval mégiscsak ki kell venni. Vettem hétvégén műanyag kisasztalt, meg van kisszék, azt állítottam be a helyére, van, hogy szépen elül és eszik, de sokszor futkos a kajával, szóval erről kell valahogy leszoktatni.

2012. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb 16-17 hónapos volt a fiam, mikor már annyira nem díjazta az etetőszéket. Akkor vettem neki egy székre rögzíthető ülésmagasítőt, abba magától mászik bele, ha szólok ha evésidő van. Míg eszik, be is szoktam kötni, mert elég hebrencs gyerkőc, nem akarom, hogy kiugorjon, és nem szokta zavarni. Szereti, hogy együtt eszünk az asztalnál.
2012. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éves múlott a fiam, csak az etetőszékéből éri fel rendesen az asztalt (az "asztal" részét nem használja, ahogy betolom a nagy asztalhoz, az becsúszik alá). Elvan benne.
2012. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!