Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol rajzol/gyurmázik a kisgyer...

Hol rajzol/gyurmázik a kisgyereked - kisasztalon, vagy etetőszékben?

Figyelt kérdés

Most állunk etetőszék-vétel előtt (10 hós a babám).

Gondolkodtam az asztallá+székké szétszedhető etetőszéken, de esztétikum szempontjából inkább e felé húznék:

[link]


Mivel elég kicsi a lakás, nem utolsó szempont, hogy kell-e majd később kis asztalkának is helyet szorítani, vagy végülis így etetőszékben is el tudnak matatni?


2011. ápr. 27. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

8 hónapos korától nem maradt meg az etetőszékében, de amúgy van egy kisasztala 1 székkel, azon gyurmázik, rajzol.

27 hónapos

2011. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor terhes lettem nagyon jó árban volt egy etetőszék és megvettük. Az volt az első dolog, amit vásároltunk.

Kb. kétszer volt benne a Kislányom. Gyűlöli. Egyfolytában fel akar benne állni, és hiába kötöm be, ez így marha életveszélyes. A kanapén ülve, vagy épp a földön ülve meg csodálatosan eszik. Nem mászkál el, szépen ül........sőt még előkét sem kötök rá. 13 hónapos.........az etetőszék pedig pénzkidobás volt.

Azt kihagytam, hogy a pihenőszékben evett kb. 10 hónapos koráig, de most már ott sem marad meg.

2011. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is eddig a pihenőszékben evett, de már eljött az ideje, hogy legyen egy normál etetőszéke. Akkor vajon milyet kéne venni?
2011. ápr. 27. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyétek meg a legolcsóbbat. Auchanban már lehet venni 4000-ért, amit az asztalra lehet feltekerni. Mi is azt használtuk. Úgy is 1-2 hónapig fogjátok csak használni (amúgy 15 kg-ig van), utána ki fogja követelni, hogy széken ülve ehessen köztetek stb. Én tuti nem vennék drágát, nincs értelme. Olcsó etetőszék, majd kis asztalka, székkel. Újabb 5000-er, de azt ovisként is használni fogja még.
2011. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam etetőszékben eszik (22 hónapos) és van egy IKEA-s kisasztala székekkel, ahol rajzol és gyurmázik.

Mi panelban lakunk, szintén kicsi a hely, de azért megoldható, hogy minden elférjen :)

2011. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szétszedhető fa etetőszéknél, ami asztal és szék lesz

(majdnem11 éves darab, kiszolgálta nagyfiamat is)

de pl tegnap du kint voltunk a kertben,kint van egy sörpad, annál ült én meg mellette, ő rajzolt én a fényképeket raktam albumba

2 éves

2011. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:30-nak

előz vagyok, márciusban volt 2 éves a lányom,simán az etetőszékében eszik, ez hüyleség, hogy 1-2 hónap múlva már nem akar majd üln benne

2011. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
etetőszékben az ebédlőasztalnál, így én is oda tudok ülni mellé
2011. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!