Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányas méretig hordott bodyt...

Hányas méretig hordott bodyt a kisgyereked?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy melyik volt az utolsó?

Szobatiszta lett nappalra a kislányom. Viszont a bodyt nagyon sajnálnám elhagyni nála. Vékonyka, minden gatya lecsúszik róla, állandóan kinn lenne a dereka body nélkül.

De hordanak még a gyerekek ekkorát?

Most 92-es van neki, de már 98-as kell az őszre, télre.


2011. szept. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92-es volt az utolsó méret. Akkor lett szobatiszta, onnantól kezdve sosem kapott body-t. Ugyanis nem tudja kigombolni, kigombolatlanul betürni a nadrágba meg nekem olyan igénytelenül néz ki.
2011. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amint szobatiszta lett a lányom 2.5 évesen (1 hét alatt, úgyhogy nagyon hirtelen lett ez a váltás nekünk), elhagytuk a body-t. Nekünk tesco-s 24 hós volt az utolsó méret, asszem ez már 98-asnak felel meg (legalábbis a többi márkájú 92-esnél nagyobbak-hosszabbak).

Amúgy ő is meglehetősen vékonyka, de a wc-zés miatt meg muszáj volt átnyergelni bodyról a trikóra. Én kifogtam egy olyan fazont, ami (bár fiútrikó, tehát nem spagettipántos) jó hosszú fazonú, így ha betűröm a bugyiba, akkor nem jön ki a gatyó derekán sem.

És én vettem neki télére derékmelegítőt is több színben (amúgy is nagy divat lett), szerintem jól fog jönni ha beköszönt a hűvösebb idő.


A fiam viszont most 1.5 évesen hordja ezt a 98-as méretet, neki télére-tavaszra 104-es body-kat vettem. Viszont amint elkezdjük jövő nyáron a szobatisztaságot próbálgatni, teszem el az összes bodyt, úgyse kapnék már rá újabb méretet...

2011. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves, még nem szobatiszta. De már csak 2 bodyja van, ami 104-es. Többnyire már pólóban van. Már nem is akarok neki venni, nem is nagyon találok. Gumis derekú nadrágból nem nagyon csúszik ki a póló. Meg hosszabb fazonú pólókat szoktam keresni neki. Szobatiszta gyerkőcnek nem praktikus már a body. Télen adj alá trikót.
2011. szept. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik most 21 hónapos, ő 104-es méretet hord, mert olyan szép magas legény. Ő még javában pelenkás, én attól félek, hogy nagyobb méretben nem kapok rá bodyt. Pedig jó dolog!
2011. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért! Itt találtok nagyobb bodykat: [link]
2011. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3 éves szobatiszta és ágytiszta ovis nagyfiú. Nappalra elhagytuk a bodyt, amint szobatiszta lett, akkor 92-es kellett neki. Éjszakára viszont mindig bodyt adok rá, mert a takarót lerúgja, és egyfolytában mocorog, kint lenne mindig a dereka. Most kellett megvennem a 104-eseket.

Nappalra hosszú atléta trikókat adok rá body helyett. Nem annyira jók, mint az elődök, de hosszabb ideig tart kibújniuk a nadrágból, mint a sima pólóknak.

2011. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92-est hordott alányom utoljára, utána nem vettem már, mert szobatiszta lett. Bilibe egyedül pisil, eszemben sincs bodyt adni rá. Vannak szuepr trikók, nincs kint a dereka.
2011. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!