Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónéni rácsaphat egy gyerek...

Óvónéni rácsaphat egy gyerek kezére?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 11:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szóltam és azt mondta ő nem csapott a kezére és hogy ilyesmire nem emlékszik,csak hogy valaki ki akart menni és ,hogy rá fog figyelni.Megint megkérdeztem nem rég a fiamat és mondta ,hogy igazából mondom anya(mármint igazat mondok anya).Óvónéni azt mondja amióta dolgozik ő ilyet nem csinált ,nem erőszakkal oldja meg a dolgokat,pedig a fiam mondja ,hogy az egyik megengedi a másik nem.Várható volt, hogy azt fogja mondani, nem csapott a kezére.
2012. nov. 19. 17:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy valamelyik anyukával, akinek aznap ott volt a gyerkőce, megkérheted, hogy puhatoljon ő is a gyerekénél. Nálunk ez be szokott válni, ha több gyerek ugyanazt mondja, akkor ott nincs hazugság. Derült már így fény az oviban kis stiklikre.
2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pénteken történt az egész,szombaton elmondta ,hogy kellet a fütyikét tartani és utána bepisilt és vasárnap mondta ,hogy rácsapott a kezére és hogy az egyik óvótársa látta.Gyorsan felhívtam az anyukáját és hirtelen nem emlékezett semmire,de utána mondta a fiam hogy a fiú kezére is rá csapott(ő a barátja).,majd megkérdezem az anyukáját még egyszer.Le zártam az ügyet amúgy,remélem ilyen nem lesz több.
2012. nov. 20. 12:40
 14/15 gabszem ***** válasza:
Hát az még nem lenne tragédia ha mondjuk valami nagyon nagy rosszaságért kicsit a kezére csap. De ha pisilnie kell az nem rosszaság. Én nem a kezére csapnék ezért az óvónéninek...
2012. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez meg milyen óvónő? És a vezető ehhez mit szól, hogy így bánik egy gyerekkel, hogy pisilnie kell, és nemhogy ki sem engedi, de még meg is bünteti? Most akkor te is csapj rá az ő kezére, hogy ezt csinálta a Gyerekeddel? Mert nála ez a kommunikáció?? Szégyellje magát az ilyen "pedagógus". Én megmondanám neki, hogy ezt felejtse el, és ne merjen ezért a gyerekre ferde szemmel nézni, mert úgyis kiderül. Több szülő=nagyobb eredmény. Minden jót!
2012. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!