Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2hete beteg, nem...

Kisfiam 2hete beteg, nem javul, mért nem gyógyul meg?

Figyelt kérdés
2hete betegek vagyunk, én is, megjegyzem, 16hetes terhes vagyok, kisfiam 2éves. FOlyik az orra, bár az már nem annyira, de nagyon csúnyán kögögünk, 1-2napra el is ment a hangunk múlt héten. Voltunk orvosnál, Cedaxot szedett+Ambroxolt. A Cedax már el is fogyott, a másikból még van, nekem nem írtr semmit a terhesség miatt az orvos, csak hársfa+kamillatea. De nem nagyon javulunk, nemsokára viszem a gyerekorvoshoz. Félek, h sertésinfluenza, bár nem voltunk külföldön, de annyi rosszat hallani, szerintetek?
2009. aug. 14. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom még csak 2 napja beteg, bár ma a férjem is panaszkodott, hogy fáj a torka!

Mi calciummal és homeopátiás dolgokkal próbáljuk kezelni a dolgot!

Próbáld ki az oscillococcinum, stodal és azt hiszem még a homeovox készítményt ez mind jó a megfázásra és lázcsillapító is van benne.

Ja a homeopatia.info.hu-n még több mindent tudsz olvasni én mindig először ezekhez nyúlok legvégső esetben gyógyszerhez.

Üdv, egy majdnem 15 hónapos kislány anyukája.

2009. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!