Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám beteg (lázas, köhög,...

A babám beteg (lázas, köhög, folyik az orra, fáj a torka,1éves) már gyógyul, de most meg Én kaptam el Tőle, mit csináljak, hogy ne fertőzzem vissza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Használj szájkendőt, és gyakran szellőztess!
2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hiába alszol másik szobában, azzal még terjednek a bacik.Ezt csak leírom, mint kerengő tévhit. Amit tehetsz: sok c-vitamin, vitaminok, gyakori szellőztetés. Ne puszilgasd, orrfújás után szigorú kézmosás. Ezzel jelentősen lecsökkentheted a visszafertőzés kockázatát, de nincs biztos módszer , sajnos....

2011. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolta,hogy teszek fel szájmaszkot.de nem tudom,hogy van-e értelme.Egész nap együtt vagyunk,nagyon igényli a közelségemet,főleg most.
2011. jan. 21. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
szájkendő? Hát utcára még csak-csak, de otthon? pl. beszélni akarsz hozzá, vagy ennél valamit, akkor letenni-viszatenni....Ráadásul ha hapcizol, az orrodon át is távoznak a kórokozók...Nem tudom, ez csak az én véleményem...
2011. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van itthon eucasol spray(nahrin),csak nem tudom,hogy lehet-e már használni Neki.?
2011. jan. 21. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de kérdezz rá a dokira feltétlen mielőtt adsz neki vmit!!
2011. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam kezdte a náthát, aztán én. Már mászok belőle kifele, de nem kapta vissza. Pedig nem tettem semmi különöset. Szellőztettem sűrűn, és ennyi.
2011. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem tudja visszakapni azt, amin már átesett.
2011. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!