Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fogja egyedül is húzogat...

Mikor fogja egyedül is húzogatni a kukiját?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4,5éves 3-hónapja volt fitymaszűkület műtétje.Azóta mikor fürdik,én szoktam neki húzogatni,ő nem akarja azt mondja nem tudja.Ez még nem is akkora probléma,hanem,hogy minden fürdésnél megy a hiszti,hogy ő neki mennyire fáj ez!Pedig tudom,hogy nem mert amikor én nem voltam vele ,akkor a sógornőm csinálta neki és egyáltalán nem volt semmi baj.

Mit csináljak,hogy ne legyen minden áldott este hiszti?Próbáltam szépen beszélni,csúnyán,hogy nem csinálom,elmeséltem neki miért fontos és ha nem engedi akkora doktorbácsi fogja neki hátrahúzni.De semmi nem használ!Meddig fogja ezt csinálni?És mit tegyek én?


2012. nov. 10. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Minden féleképpen csináld neki nehogy visszatapadjon!

ha sogornődnél nem volt érzékeny neki akkor nincs gond.

Probáld zsarolni,igérd meg neki ha megengeded hogy anya kitisztitja,habosfűrdöt csinálok neked szivószállal...igazság szerint már önmagának is megtudja csinálni..

Én fiam 3éves szegénykém ő meg csinálná de neki még nem bújt elő. :(

2012. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!