Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól fésülködnek...

Hány éves kortól fésülködnek egyedül a kislányok?

Figyelt kérdés
7éves az unokahugom, de nem tud. Sűrű, vállig érő haja van, mindig kócolódik. Ha más fésüli sikít, hogy húz. Ha nem makacskodna, már önállóan is fésülködhetne, igazam van?
2012. nov. 9. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Az egyik lányomnak olyan a haja, hogy 2 évesen sete suta módon megfésülte, és olyan volt, mintha tényleg meg lett volna fésülve. A másiknak viszont tényleg olyan, hogy még én se tudom neki kifésülni, illetve folyton fésülhetnénk, hogy tényleg úgy álljon,mint aki meg is van fésülve.
2012. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert még kicsi a lányom, de arra emlékszem hogy nekem hosszú volt (hátközépig érő), és bizony kb alsós korom végéig anyu fésült:) Hogy azért mert nem tudtam, vagy csak mert így gyorsabb volt a reggeli készülődés nem tudom:)
2012. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom hatéves, lapockáig érő haja van. Kb. fél éve fésülgeti magának, egész ügyesen, csak boooorzasztóóóó laaaaassaaan. Ezért ha sietünk, én fésülöm, nálunk is megy is a vinnyogás, hogy húz, de arról hallani sem akar, hogy akkor talán vágassuk le.
2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 éves múlt a lányom, hátközépig ér a haja. Kb fél éve minden reggel ő fésüli ki először magának, én pedig átfésülöm utána. Van, amikor jól sikerül neki, de van, amikor tele van még kóccal. Szereti magának összefogni is, de azt csak itthonra engedem, mert úgy néz ki olyankor, mintha szénakazal lenne a fején :))
2012. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!