Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam rá, hogy...

Hogyan szoktassam rá, hogy egyedül aludjon?

Figyelt kérdés
Kisfiam mindig rossz alvó volt,volt hogy 20szor ébredt sírva egy éjszaka,én kipurcantam ,így átköltöztem hozzá,és a probléma megoldódott,átaludta az éjszakát.Most már lassan 3 éves,megyek vissza dolgozni,éjszakára is,és visszaköltöztem a férjemhez.Egyedül elalszik,csak minden éjszaka fölsír,3-4szer,hogy aludjak vele.Mit tegyek?
2012. okt. 30. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

legyél következetes

ha engedsz,és visszamész hozzá,akkor tudni fogja,hogy hiszti,és mész is.ha felsír.menj át hozzá,mond meg neki,hogy aludjon szépen,semmi baj,te a másik szobában apával alszol,de ha gond van,szóljon nyugodtan,és mész is.

mond meg neki,hogy ő már nagy fiú,és az ilyen nagy fiúk egyedül alszanak.kapjon esetleg egy új alvóállatot,vagy valami új dolgot a szobájába,amit ő választhat ki

2012. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanez a problema.mintha en irtam volna a kerdest.es en is megyek vissza melozni,es a fiam ejszaka ordit,hogy aludjak ott.szinten varok hasznos valaszt.ha vigasztal nem vagy egyedul.tudom ezzel nincs megoldva a problema
2012. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű,olyan keservesen sír,hogy maradjak ott,nagyon sajnálom,de tudom hogy nem lehet.Elkezdtem,be is fejezem.Csak ne tartson sokáig.De mitől ébrednek föl?Olyan békésen alszik mikor belesek,mielőtt aludni megyek,és egyszer csak a nagy sírás.Szívesen átaludnék egy éjszakát már:)
2012. okt. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!