Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most mit csináljak a lányommal...

Most mit csináljak a lányommal, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

5 hónapja szobatiszta, lassan 2 éves. Egy hete nem bírok rá pelenkát adni a délutáni alváshoz. De bepisil, van amikor csak becsurog neki, van,amikor teljesen bepisil és fel sem ébred rá.

Általában 3 órát alszik délután.


Mit csináljak vele?? Hogy vegyem rá,hogy kell még az a pelus?? Vagy ébresszem fel közben, de akkor meg nem alszik visza?


2012. okt. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak alváshoz pisil be? Sír és nem engedi, hogy bepelenkázd? Ha így van szerintem a felébresztés lehet jó megoldás. Bár én is sajnálnám. Gumilepedő? (Ha valóban harcol a pelus ellen és napközben nem megszokott a baleset, akkor nem adnám vissza rá.)
2012. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt mikor iszik utoljára?

Én 1 órával előtte nem adnék neki és lefekvés előtt elvinném pisilni.

2012. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

CSak alvásnál pisil be.

Amikor kezdtük a sozbatisztaságot két napi volt egy egy baleset, és ennyi. soha nem pisilt be. Amikor viszem aludni, viszem a pelsut is, és közli,hogy nem nem, "menekül" és mondja,hogy bilibe pisil:(

De mindig az ágyba sikerül. Van alatta gumilepedő. De meddig lehet ezt így csinálni??

2012. okt. 27. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebédel és utána alszik, és ugye ebéd után iszik:(
2012. okt. 27. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Add rá a pelust amikor már elaludt.
2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!