Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jok lennének ezek...

Szerintetek jok lennének ezek karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiunak, mindig telefonál: [link]

2 éves kislánynak: [link]

4 éves kislánynak: [link]

5 éves kislánynak: [link]


2012. okt. 23. 16:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a 4 éves kislány és a 2 éves kisfiú tesok és a kislánynak anno vettunk fa puzzle-t és ôltôztetôs macit is, szoval így kicsit nehéz a dolgom. plusz apukájuk kônyvesboltban melozik, így az ôsszes annapetigergô, bogyoésbaboca... mgvan nekik. esetleg így? az 5 éveskislány szeret társasozni és akkor neki vmi korabeli társas, a 4 éves kislánynak puzzle, a 2 éves kisfúnak: [link] a 2 éves kislánynak: [link] vagy pedig: [link]
2012. okt. 24. 10:05
 12/17 anonim ***** válasza:
a 2. link a kislánynak szuper, a kisfiúnak pedig a 3. link, a gyurma készlet, ha jól látom ez az :)
2012. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kôszônôm mindenkinek! vhogy a saját kisfiamnak mindig olyan evidens, hogy mit vegyek, a rokonoknak, barátoknak pedig igazán nagy fejtôrést okoz :)
2012. okt. 24. 16:37
 14/17 anonim ***** válasza:
van kisgyereked és ilyen ajándékokat akarsz venni amiket linkeltél és írták az elsők,(jól le is lettek hurrogva),hogy nem nekik való?kicsit érdekes.
2012. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tudod mi az érdekes? az a hangnem, amit megengedsz magadnak. ezekkel a gyerekekkel jo esetben évente egyszer találkozom, fogalmam sincs, h mit szeretnek. igen, van gyermekem, akinek az igényeivel teljesen tisztában vagyok, idegen gyerekekével nem, azért kértem segítséget. hozzáteszem senki nem lett lehurrogva, hol láttál te ilyet? mindenkinek megkôszôntem a segítséget, amit kaptam, mivel ezért tettem fel a kérdést is. hogy jôssz te ahhoz, hogy ilyen stílusban írkálj nekem, mikor semmi rosszat nem mondtam egy válaszra sem, inkább megfogadtam és megkôszôntem.
2012. okt. 25. 08:39
 16/17 anonim ***** válasza:
a hangnemmel semmi gond.és igen,érdekes hogy nem vagy tisztába hogy egy 2 éves gyereknek nem bébitelefont veszünk!!!ha nincs az embernek gyerek oké,vagy gondolod más gyereke 2 évesen bébijátékkal játszik csak a tied társasozik.?a többi link is elég gáz.azért más nem írta még ezt gondolja,gondolhatja.
2012. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
egyik gyerek sem az enyém, nem hiszem, hogy az én feladatom az ô fejlesztésuk is. és a gyerekem 2 évesen nem társasozott, mert nem zsenit, hanem gyereket nevelek. azt meg végképp nem vágom, h mi a gáz pl. egy puzzle-ben, vagy egy társasban, vagy egy babában. én kaptam ilyen babát 4 évesen is és nagyon orultem neki. mindegy, én nem fogok vitatkozni, aki normálisan segített, annak kôszônôm, a tôbbi abnormalitásra nem vagyok kíváncsi.
2012. okt. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!