Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült karácsonyi...

Kinek sikerült karácsonyi ajándéknak összehozni a babát?

Figyelt kérdés
Én nagyon szerettem volna, ha a páromnak egy kiscipőt, vagy ultrahang képet adhattam volna, de sajnos hónap elején megjött. Elvileg 24.-én lesz peteérésem, milyen szép lenne ha pont szentestén foganna meg. Nektek sikerült? És kibírjátok karácsonyig vagy már elmondtátok a jó hírt? És mennyi idő után jött végül össze? Mi 5 hónapja próbálkozunk.
2011. dec. 22. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. :( Sőt, 27-én lesz újra peteérésem, és mivel nagyinál leszünk, még próbálkozni sem fogunk ebben a hónapban. Sajnos ott nem tudunk kettesben lenni. :( Így egy hónap kiesik. Egyébként pedig már tavaly augusztus óta próbálkozunk, több mint egy éve.
2011. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem sikerult pozitiv teszttel meglepni a ferjem.Masodik baba.Ugy volt hogy a fa ala teszem a tesztet de tegnap odaadtam,nem birtam kivarni!! :D

1 eves mult a kislanyom.Ez lett volna a negyedik menstruaciom szules utan.

2011. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jó hírt akarsz elmondani karácsonykor, amikor csak szenteste lesz peteérésed??? Addig ne jelents be semmit amíg nem biztos az egész!
2011. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolso, szerintem felre ertetted a dolgot, olvasd el megegyszer. :))
2011. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazából Mikulás ajándék lett, akkor voltam vérvételen. De nem ketten hoztunk össze, hanem a Kaáli intézet munkatársai és az ottani orvosom:) 2 napja voltam UH-on, akkor derült ki két pici szívecske dobog.

Családnak nem tudom elmondjam-e, szívem szerint igen, eszem szerint nem.

Tübb mint 3 év után sikerültek.

2011. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült :)

Tegnapra nem vártam és bizony pozi lett a teszt :)

Legszebb karácsonyi ajándék :D

Ez volt az 5. hónapunk, és együtt teszteltünk úgyhogy tudja apa is a jó hírt.

2011. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 krisztivan ***** válasza:
Nekem is sikerült,igaz hogy 2009-ben de pont dec.24-én teszteltem pozit.Azóta már 15 hós:-))Gratulálok minden mostani és leendő pozitív tesztesnek:-))
2011. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek akinek sikerült, akinek nem azoknak meg sok kitartást!!! Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 22. 13:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nov 29én teszteltem pozit, feltett szándékom volt, h nem mondom el.

De elmondtam, mert csak ö az apa, tudnia kell.

2,5 év után sikerült!

2011. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 3 nappal ezelőtt teszteltem pozit:) Nekünk nem tervezett volt, denagyon boldogok vagyunk:)
2011. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!