Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jok lennének ezek...

Szerintetek jok lennének ezek karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiunak, mindig telefonál: [link]

2 éves kislánynak: [link]

4 éves kislánynak: [link]

5 éves kislánynak: [link]


2012. okt. 23. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó kettő szerintem jó, de az első kettő szerintem nem.

Legalábbis én egy 2 éves gyereknek fejlesztőbb játékot választanék árban ugyanannyiért, mint amennyit eredetileg gondolsz rájuk.

2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
elözö válaszoloval értek együtt kicsiknek egy normális fejlesztö játékott venék .
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egyetértek,egy 2 évesnek ez a telefon már nem játék,ez egy 1 évesnek jó ajándék.az utolsó kettőoké,az első 2 gondold át.
2012. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

pont azt akartam írni mint az első válaszoló :)

az első 2 az ennyi időseknek porfogó kacat, a másik 2 a nagyok meg nagyon szuper!

inkább a kisfiúnak valami kisebb duplot válassz mondjuk, akár egy autó is szuper, az 200.- körül van, a lánynak meg valami olyan babát ami csinál is valamit, vagy kis konyha felszerelést, auchanban lehet kapni 2500.-ért olyan pénztárgépet amiben van kosár is és gyümölcsök-zöldségek, esetleg azt :)

2012. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
előző, 2000.- a duplo autó, bocs a sok elütésért :S
2012. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kôszônôm, a kisfiú tavaly duplot kapott, ezt néztem helyette, a férjemnek is jobban tetszik, azt hiszem ilyen talán nincs neki: [link]
2012. okt. 23. 21:02
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem ez se jó. ha jól látom ez egy egyszerű formabedobó, 2 évest már nem köti le, enyém legalábbis ennyi idősen már rég túl volt a formabedós korszakon :)

akkor inkább fa táblás formabeillesztő mondjuk, ezzel még a 3 évesem is eljátszik :)

vagy maci öltöztetős

2012. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ilyesmi. vagy gyurma készlet, anna peti gergő könyv, szerszámkészlet, enyém ezeket szerette :)

2012. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kétéveseknél próbálhatnál valami hasonlót, az egyém nagyon szereti, igaz picit fiatalabb.

[link]

2012. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2 éveseknek már ne babajátékot vegyél!!! Tényleg olyanokban gondolkodj, amiket írtak a többiek, párosító játékok, lotto játék, fa formaberakó. Ezeket fogja szeretni fél-egy év műlva is!

4 évesnek még lehet, hogy korai a Lego friends, illetve ahhoz, hogy az általad linkelt élvezetes legyen, kell azért már némi alap lego otthon, hogy tudjon építkezni, mert ez így önmagában élvezhetetlen. (Én is most nézegetem ezeket a lányos legókat, és életben elég kiábrándító egy ilyen kicsi készlet.


A puzzle jó lehet, ha a kislány amúgy szeret puzzle-zni, és ki tud már rakni ilyen sok darabosat. (Az én 6 évesem pl. nem, mert ő ritkán kirakózik, neki még egy 60 darabos is nehéz. A 3 évesem viszont fanatikus, ő már simán boldogul a 40 darabossal segítség nélkül. Szóval ez erősen gyerekfüggő, hogy épp milyen méretű puzzle a nyerő.)

2012. okt. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!