Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam "romlott"...

3 éves kisfiam "romlott" tejet ivott. Mennyi idő múlva lesz baja tőle - ha lesz?

Figyelt kérdés
A szavatossága még bőven jó volt a tejnek, nem volt fura szaga, az íze sem savanyú. Mikor kiöntöttem a megmaradt tejet a mosogatóba, akkor láttam, hogy nem teljesen folyékony az állaga (az aludt tejhez tudnám hasonlítani). Megkóstoltam, nem volt rossz íze, a szagával sem volt semmi baj, de mégsem normális, hogy ilyen lett valamitől. Ha lesz tőleg baja (hasmenés), akkor arra kb. mennyi idő múlva lehet számítani?
2012. okt. 17. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt savanyú, akkor semmi baja nem lesz tőle.


Max 24 órán belül mehet a hasa, de teljesen valószínűtlen.

2012. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 17. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz semmi baja tőle.
2012. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez attól függ, mennyire érzékeny a gyomra az ilyesmire. Én egyszer tudtomon kívül fertőzött vizet ittam. Vasútállomáson abból a kék nyomókútból, árvizes időszakban. Mire hazaértem jött a nyugodt szapora.Semmiféle gyógyszert stb nem szedtem be, aztán mégis itt vagyok. :)
2012. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Annyira nem érzékeny a gyomra - legalábbis az eddigi tapasztalatok szerint. Édesen alszik egyelőre a kisfiam. Amiatt nagyon pipa vagyok, hogy nem vettem észre időben, hogy gond van a tejjel, de visszacsinálni már nem tudom.:(
2012. okt. 17. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Baja biztosan nem lesz neki, esetleg lesz egy kis hasmenése. Ne adj neki semmit ami megfogná, tisztuljon csak ki a gyomra rendesen. Amúgy szerintem legkésőbb holnap reggelig, délelőttig elválik, mi lesz.

Ovis már? Ha igen ,vagy ne vidd, vagy szólj az óvónéniknek a várható eseményekről.

2012. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tej csak akkor romlott, ha savanyú, szóval ha ennyitől baja lesz, akkor tejérzékeny...

Amúgy én egyszer savanyú tejből csináltam instant pudingot, és attól se lett semmi bajom, csak estére némileg szeleltem... de másnapra elmúlt.

Szóval a kisfiadnak nem lesz semmi baja! :)

2012. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! Éjszaka nem volt semmi, reggel indulás előtt kakilt - teljesen normális állagú volt.
2012. okt. 18. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Hála istennek! :)
2012. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is adtam már kétszer neki,nem éreztem rajta,hogy rossz lenne.egyszer megitta,nem lett baja tőle,egyszer meg szólt,hogy nem finom.
2012. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!