Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s.2 éves kisfiam ma...

S. O. s.2 éves kisfiam ma kubu water epres vizet ivott. Romlott lehetett?

Figyelt kérdés
Mikor másodszor öntöttem belőle, belekóstoltam és akkor vettem észre, hogy furi íze van. Én gázolajszagúnak éreztem és az íze szörnyű volt. Belenéztem az üvegbe, olyan undorító nyák úszkált benne, felfordult a gyomrom. Nem kevës, sok. Romlott lehetett? Lesz baja a fiamnak? Ivott vagy 2 dl-t belőle. Bárcsak megkóstolta volna apa mielőtt adott neki.
2011. nov. 18. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nehéz megmondani. Mármint hogy lesz a tőle baja vagy sem. Egyszer nálunk állott vízbe kortyolt bele a kislányunk, nem lett baja. De olyan is volt, hogy aznapi lejáratú túrórudi nem volt már jó, és megette a 3/4-ét, mire észrevettem.Ételmérgezést kapott: hányás+hasmenés.:( Hátha nálatok nem lesz (ekkora)gond.
2011. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez annyira gáz, hogy amit gyerekeknek csinálnak, abban sem lehet megbízni ezek szerint. Nem volt kinyitva, rendesen kattant a teteje, amikor apa felnyitotta és a lejárata 2012.április akkor miért volt benne ilyen trutyi? Nem olyan, mint a pasztörizált üdítőkben, hogy a rostok ott hesszelnek a flakon alján. Hanem undorító nyák...figyelem a gyerekem :( remélem nem lesz baja..
2011. nov. 18. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy van a kisfiad? Ugye nem lett baja?
2011. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésedet, szerencsére nem. Eleven, mint amilyen lenni szokott. Már csak az én lelkemet kell rendbetenni, mert lelkifurkám van, hogy ilyen sz..okkal itatom, mikor ott a jó kis csapvíz és a vízszűrő! :(
2011. nov. 18. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. Remélem tényleg nem lesz baja kisfiadnak! Én is vettem már egyszer ezt a KUBU szörnyűséget, mert a gyerek kérte. De neki nem ízlett-jelzem, nekem sem.Így legalább többször nem kéri, hogy vegyünk:)
2011. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem lett baja :) , a kubukat mi sem szeretjük, de kisfiam szereti az ízesített vizeket, a kubu is már csinál ilyet, ezt adtam neki, vizet..az volt olyan szörnyű..
2011. nov. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!