Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek szerint éhes lehetett és...

Ezek szerint éhes lehetett és azért ébredt?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam. 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, viszont mióta kibújt a foga, 3 hete, azóta minden éjjel felébred enni, van mikor már este 11 - kor felkel, eszik és utána alszik tovább. Csak anyatejes, és arra gondoltam, hogy hátha nem elég már Neki estére a tejem. Vacsira tegnap kapott tejpépet és utána cicizett még, úgy aludt el. Éjjel felébredt 2 - kor, de csak kérte a cumiját, egy kicsit simogattam, és aludt tovább, és csak hajnalban 4 - kor evett. Akkor ezek szerint kell Neki a plusz tejpép és valószínűleg ismét átfogja aludni így az éjszakát?

2011. nov. 17. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy éjszaka után ne vonj le nagy következtetéseket. Várj pár napot.

Lehet, hogy innentől egy éves koráig nem fog egy éjszakát sem átaludni. De lehet, az a baja, hogy éhes volt..Erre csak az idő tud válaszolni.

2011. nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oh annyi minden lehet.


Nekema doki 6 hós kora felett mondta ha jó éjszakát akarok nyugodtan adjak a gyereknek tejpépet. nem is volt gond, habár nekem a lányom is 2 hós kora óta átalussza az éjszakát, de én konkrétan soha nem adtam neki enni éjszaka. persze néha van kivétel, mikor megébred és sokáig nem alszik vissza, de ez ritkán van.

2011. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!