Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha 2,5 éves...

Mit tegyek, ha 2,5 éves lányom nem hajlandó néhány embernek köszönni? Például a dédinek.

Figyelt kérdés

Általában köszön, de nem mindenkinek. A nagymamámnak (dédinek), vagy a nagynénémnek viszont soha sem hajlandó köszönni, ők meg ezen megsértődnek, és oiszkálják. Naná, hogy ezek után csak azért sem köszön...

Vagy a pékségben az eladónak.


Vagyis válogat, kinek köszön, kinek nem....



2012. okt. 17. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy 2,5 éves gyerektől nem lehet elvárni, hogy mindenkinek köszönjön... és ezen szerintem nem kellene senkinek sem megsértődnie. De ez az én véleményem.
2012. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

AZ a helyzet, hogy az érzelmileg labilis embreket soha sem szerette, és a mamám meg nagynéném ilyenek...

Szerintem sem kéne ezen megsértődni, de a 83 éves dédinek ez már nem tudom megmagyarázni :)


Én tudom, hogy jól nevelt, aranyos, de a nagynéném meg a hátam mögött szid, hogy milyen idióta a gyerekem... (no comment)

2012. okt. 17. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom is 2,5éves

ha akar köszön,ha akar nem.nem tudom ráerőszakolni azért pofon vágni nem fogom érte.

köszön néha szépen hogy : csókolom és szia, sziasztok..

2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Az én fiam júliusban töltötte a kettőt. Most éppen köszöngetős korszaka, van sziázik még az idegeneknek is néha, de van úgy, hogy az istennek sem akar köszönni. Hát igen, az illemtudásával még lehet, hogy bajok vannak, de ilyen idősen, szerintem ez még elfogadott. A dédire hagyd rá, ne hergeld se magad, se őt, ő már öreg. Most éli a második gyerekkorát. A kedves tánti meg elmehet a víz alá, ha olyan ostoba, hogy képes megsértődni, amiért egy 2,5 éves nem köszön neki. A gyerekeknek nagyon érzékeny vevőkéik vannak, valószínűleg a gyerek azt is érzi, az érzelmi instabilitás mellett, hogy a hölgynek fenntartásai vannak vele kapcsolatban, naná, hogy nem köszön. Ettől még nem fog összedőlni a világ. Ha meg annyira gerinces, hogy a hátad mögött szekatíroz, nem érdemli meg, hogy szót vesztegess rá. Ha majd eléd mer állni, elküldheted a susnyásba, kiegészítve azzal, hogy: Csókolom, csak hogy meglegyen az öröme.
2012. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)

Megnyugtattatok :)

2012. okt. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!