Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 13 hónapos körüli kisgyerm...

Más 13 hónapos körüli kisgyermeke is csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
Kisfiam szépen elkezd játszani, aztán ha nem úgy fordul pl: autó, ahogy ő szeretné, egyre mérgesebb le. Aztán már dobálja, rugdossa. Másnál is van ilyen? Mitől lehet ez? Én próbálom neki elmagyarázni, hogy nem szabad, mutatom, hogy csinálja, úgy néz ki meg is érti, de aztán mikor hagyom, hogy csinálja megint ebbe torkollik. Amúgy nem mindig, de mostanság többször.
2009. aug. 6. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, ne aggódj! Még nem tudja irányitani a játékok mozgását, azért dühiti magát! Aranyos lehet...kis akaratos :D
2009. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 13 hónapos és, ha valami nem úgy van játék közben ahogy ő azt szeretné, földhöz vágja vagy eldobja. Van amikor odaszalad az ágyhoz és a takaróba harap vagy éppen a parkettába. Utána visszamegy a játékhoz mintha mi sem történt volna játszik tovább.

Én is remélem, hogy hamarosan elmúlik ez a korszaka.

2009. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. aug. 6. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez:) Már kezdtem aggódni. Megnyugodtam. Csak elmúlik 1X...:)
2009. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!