Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha köhög a gyermeked akkor...

Brigitta04 kérdése:

Ha köhög a gyermeked akkor viszed bölcsibe-oviba?

Figyelt kérdés

A héten beteg volt a fiam,vasárnap-hétfőn lázas volt és rendesen folyt az orra.Torka,tüdeje tiszta volt.Szerdán vittem vissza a dokihoz szintén szép tiszta volt minden el is engedte hétfőtöl bölcsibe.Csütörtök este elkezdett köhögni prospánt adok neki,az orra minimálisat folyik.

Vigyem vissza a dokihoz vagy menjen bölcsibe?


2012. szept. 23. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
pont ez van most nálunk is, csütörtök este megnézte doki, azt mondta hogy hétfőn már mehet oviba, erre nagyon csúnyán elkezdett köhögni tegnap szegénykém:( azt hiszem én visszaviszem holnap dokihoz, jobb ha megnézi ezt a köhögést. Ha meg tudod oldani, sztem te is vidd inkább vissza.
2012. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vidd bölcsibe ha beteg, mert nem fogadják úgy. Ha ott hagyod telefonálni fognak, hogy menjél érte. Vidd vissza az orvoshoz!
2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!