Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen melegben viszed gyermeke...

Ilyen melegben viszed gyermeked oviba, bölcsibe?

Figyelt kérdés
Vagy otthon marad inkább a hűvös lakásban?
2012. jún. 20. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itthon marad, nem szoktam hordani nyáron oviba, mivel itthon szoktam maradni vele, lévén suliztan eddig és most a diploma után már itthon dolgozok, így idén is maradhat itthon.

22F

2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
off: kedves 1. válaszoló apuka! GRATULÁLOK a diplomádhoz és ahhoz, ahogyan neveled már 3 éve a kislányodat!!!!!!
2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár oviba nyáron, mivel itthon vagyok a kistesóval.

Ha dolgoznék, akkor persze, hogy járna oviba, hiszen nekem is kéne menni dolgozni, hőmérséklettől függetlenül.


Bocs, de nem is értem ezt a kérdést.

2012. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as: Arra voltam kíváncsi, hogy viszed-e a gyereket oviba, bölcsibe ilyen melegben vagy otthon maradhat veled?

Én azon gondolkodok, hogy nem viszem most nyáron, mert itthon vagyok, nem dolgozok, de a kicsim jár oviba a társaság és a csoportos játék miatt. Aki ugyanilyen helyzetben van, attól kérdeztem ezt.

2012. jún. 20. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem viszem!

Kicsivel vagyok itthon, június elején befejeztük az ovizást szeptemberig. Semmi értelme nyáron, összevonják őket nincs foglalkozás, kinn lézengenek az udvaron kánikulában. Gyerektársaságot itthonra is össze tudok hozni.

2012. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Otthon vagy, nem dolgozol, nincs kistestvér és jár a gyereked oviba nyáron is??? Ez szégyen (hacsak nincs valami nyomós okod).

Menjetek játszótérre, egyből lesz neki gyerektársaság.

2012. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem viszem. Összevont csoport van csak, én meg itthon vagyok a tesókkal úgyis.
2012. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Viszem, dolgozni is kell, hiába van meleg. Mivel egyetemre járok, nekem nincs honnan szabira mennem, ilyenkor muszáj pótolni az ösztöndíjat meg a diákhitelt, hiszen nyárra nem járnak.

Nagyszülők szintúgy dolgoznak még, úgyhogy muszáj mennie oviba.

2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos muszáj menniük a gyerekeknek nyáron is,mert a férjem és én is 4 műszakban dolgozunk.

A héten itthon voltak mindketten,mert 2 hete vették ki a pici orrmanduláját,de jövő héten már mennek iskolába,bölcsibe a fiúk,3 hétig,mert utána szabadságon leszünk.

2012. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már itthon vagyok 32 hetesen, de a fiam még júniusban megy bölcsibe. Júli közepétől zár a bölcsi, július-augusztusban kapnak vendég gyerekeket, ha kapnak, tehát most még nincs összevont csoport sem. 12 fős csoport teljes létszámmal működik ebben a nagy melegben is. Hogy miért viszem? Mert a bölcsi árnyékos udvarán pancsolnak, homokoznak délelőtt, nagyot alszik, és uzsi után megyek érte, amikor is alig várom, hogy hazérjünk, mert a 20 perces út nagyrészt árnyékban, de van, hogy tűző napon elég fárasztó. Ebben a melegben játszóra sincs kedvünk menni, bár van árnyékos játszó. De délelőtt minden játszó napos nálunk. Mire felkelünk, 9 óra mire reggelizünk, mire összeszedem magam és a fiam sokszor már 10-fél11. Meddig tudnánk lent maradni?

A másik meg: mikor itthon van, állandóan csak azt hallja: ne csináld, csináld ezt, csináld azt, hányszor szóljak, gyere már, neked szólok stb (alkalmi süket a gyerekem :o)) Sokkal jobb neki a bölcsiben ebben a melegben is.

Állandó családi programjaink vannak mostanában minden hétvégén (hiszen az augusztusi szülés miatt minden nyaralást, kirándulást mostanra időzítjük) illetve júliusban már ezért nem viszem bölcsibe, hogy itthon is tudjunk együtt lenni még utoljára egy kicsit (később már a tesó is velünk lesz)

Szóval én szégyellem magam, mert a fiam szeret bölcsibe járni. Jó, ok, önzőség is van benne, mert így tudok pihenni is, de a fő ok a fenti.

2012. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!