Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen melegben árnyékos...

Ilyen melegben árnyékos játszóra se viszitek délelőtt a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk és van kis medencéje. Most csak pancsolni viszem ki. Tudtok még esetleg valami elfoglaltságot 2-2,5 éves gyereknek ilyen melegben?
2012. jún. 19. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha korán keltek, akkor az legyen az első hogy játszóra mentek. Akkor a nagy melegre már hazaértek, esetleg alszik is egy nagyot. Ha pedig későn fekvős, akkor este tudtok menni.

Az én babám korán kelős, de most hogy ilyen világos van nem tud este olyan könnyen elaludni, ezért átálltunk a későn ágyba mensére, és 5-tól 9-ig kint vagyunk.

2012. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De viszem őket.

9-11-ig.

2012. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én amíg nem dolgoztam, vittem árnyékos játszóra délelőtt is, délután is, 11-től 3-ig voltunk itthon. Egész nyáron otthon üljön az ember, mert meleg van? Télen meg mert hideg van??
2012. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi megyünk délelőtt és délután is játszóra. Figyelek, hogy az árnyékban legyenek. Enyémeket egyáltalán nem zavarja a meleg egyébként.
2012. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi délelőtt 10-12 között játszón szoktunk lenni.
2012. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajna nálunk nincs árnyék a játszón, viszont a 22 hónaposomat képtelenség bent tartani. így kint vagyunk a kertben az árnyék alatt és homokozik vagy pancsizik.bármit találok ki neki bent, nem tudom rávenni hogy ne az ajtót vegye célba.
2012. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 éves, nagyon nem bírja a meleget, 9-kor kel kb, mire reggelizne és odaérnénk már meleg van, így nem megyünk. Látom, hogy hiányzik neki és nekem is hogy őszinte legyek. Nagyon fura érzés úgy ebédelni és délután letenni aludni, hogy nem is jártunk az utcán :(


Bátyjával mentünk kb 11-ig ilyen időben, amikor 2 éves volt, de ő sokkal jobban bírta a hőséget, szóval gyereke is válogatja.


Egy kis kert lenne a tuti, picike gumimedencével az árnyékban :)

2012. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk bent a panelban sokkal melegebb van, így hát kimegyünk. Meg amúgy sem zavarja, ez inkább nekünk, felnőtteknek elviselhetetlen. Délután árnyékos is a játszótér, de délelőtt is kimegyünk a napra. Azért az is kell, a D vitamin miatt, nem kell annyira félteni őket.

Persze nem a déli veszélyes órákban, de szerintem árnyékban akkor sincs gáz, csak meleg.

2012. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi sem vagyunk a házban, 9-től fél 12-ig kint vagyunk az udvarban. Fürdik meg autózik a pedálos autójával. Közben locsolgatom vízzel. Csak eddig, amíg nem jött be ez a meleg a játszótéren voltunk és most kicsit fura nekem is hogy nem megyünk és úgy megy aludni, mint ahogy egy másik anyuka is írta. Eddig mindig mondta délelőtt hogy megyünk a játszóra, most már nem mondja ezt, tehát nem is kéri. És ha felkel akkor is kint vagyunk addig amíg nem megy fürödni. Csak kíváncsi voltam hogy mások mennek-e a játszóra.
2012. jún. 20. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Ha házban laknánk és nem a panelban, eszembe se jutna elcuccolni játszótérre. Udvarra homokozó, medence, játékok és hawaii. Nem kéne a sarkában lennem folyton.
2012. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!