Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába év közben is be lehet...

Óvodába év közben is be lehet iratni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem irattam be a májusi beiratkozásnál, de ha úgy alakul, akkor év közben is beveszik? Tudom,hogy ha nincs hely,akkor várni kell, de amúgy van esély rá? Vagy azt fogják mondani,hogy már csak jövőre a beiratásnál lehet?
2012. jún. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden évben egyszer van beíratás, akkor kell közölni azt is, hogy mikortól kéred. Erről már lecsúsztál.

MO-n nem olyan az óvoda helyzet, hogy bármikor besétálhatsz és már fel is veszik a gyereket, talán csak a kis lélekszámú falvakban.

Majd jövőre figyeld az időpontot, hogy el ne mulaszd!

2012. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor vennék ÁT évközben, ha már ovis lenne, és óvodát kellene váltanotok. Olyan gyereket, aki most kezdi az ovit, csak május környékén lehet beiratni. Ha lemaradtatok, várni kell.
2012. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem decemberi a fiam, én beírattam. közben költöztünk, azt mondták, hogy így át fogják venni de először ugye decemberben felveszik abban az oviba ahova beírattam és másnap átveszi az új ovi.

ha nem írattad be akkor nem igen lehet mit tenni, de persze megkérdezni lehet, veszteni nem vesztesz vele

2012. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!