Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jo otletnek tartanatok, ha...

Jo otletnek tartanatok, ha ovodas gyereketeknek jatekos eloadast tartananak a helyes fogmosasrol?

Figyelt kérdés
Akar plakkszinezo tablettaval. (Elotte megesznek egy csokit tukor elott, megnezik, hogy mennyire maradt a fogaikon, majd megmossak. Utana plakkszinezo tablettat kapnak ami elszinezi a kihagyott teruleteket, es latjak mennyire volt alapos a fogmosas. Persze utana ujabb fogmosas jon, hogy eltunjon a szines resz is :))
2012. szept. 23. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, ha az a színező nem káros, akkor nagyon hasznos dolog lehet!
2012. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze nagyon jó ötlet,itthon is csinálnám ha tudnék ilyet venni.
2012. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, játszva tanulni minden gyerek szeret. Az én fiam ugyan még kétéves, tehát ha megmossa a fogát, én átsúrolom, de már gondolkodom rajta, hogy ha elég nagy lesz, hogy teljesen egyedül csinálja, veszek plakkfestőt, hogy biztosra menjen.
2012. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet szerintem is. A fiamnak lyukadnak a fogai, mégse bírom rávenni, hogy komolyabban vegye a fogmosást :(
2012. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!