Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3éves gyereketeknek milyen...

2-3éves gyereketeknek milyen cumija van, és hányas?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26 hós a kislányom, Babylove szilikon 3-as cumija van.
2012. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
2-3 éves gyereknek??????????? Semmilyen... Nem tartm normálisnak...
2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én sem tartok sok mindent normálisnak,de nem is ez volt a kérdés!!! Örülj neki ha a te gyereked(már ha van) nem cumizik 2évesen!

Az elsőnek köszi a választ!:)

2012. aug. 31. 21:55
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

1-es vagyok.

2-esnek: ez volt a kérdés, hogy normális-e? Nem. Akkor meg minek strapálod magad tök feleslegesen, hogy megnyiss egy ilyen kérdést.

2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

a 2 éves lányomnak van vagy 8 cumija, de a legjobban a puklis végű cumikat szereti, nem tudom azt hogy mondjuk, mind 3as méretű, de pl. a babakocsiban van neki egy sima újszülöttkorából, azt is elkapja ha nincs más kéznél...:-))


OFF:

kedves második!


2-3 éves gyerek még simán cumizik, és ha közben becsúszik egy kis bölcsi-beszoktatás, akkor meg ha le is szokott hót ziher, hogy vissza is szokik..mi baja lenne tőle? megnyugszik? ez olyan nagy probléma??

Tőlem annó elvették, erre elkezdtem szopni az ujjam, ami eltartott nagyon sokáig, a fogaimon meg is látszik..:-(( akkor inkább cumizzon...

2012. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

hűűűű


off:

nekem egyik sem cumizott akkor már

on:

egyedül a nagylányom 3 hónapos-1 éves koráig de csak alvásra (vagyis h aludva maradjon szopi után),

neki akkor a MAM jött be 2-es méret asszem

ha kellet volna még neki akkor annál maradunk max nagyobb méretben


és nem szopta az ujját egyik sem :-P

2012. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Van gyerekem igen, kettő is... Nem tömtem a szájába a cumit, mikor sírt pici babának. Megnyugtattam, megszeretgettem, nem pedig elnyomtam egy dugóval szimplán azért, mert zavart a gyereksírás....
2012. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor örülj neki, hogy a te gyerekeidnek nem kell. Nem fogom azért elvenni a gyerektől a cumit, ami alváshoz kell, mert szerinted nem normális. Szerintem meg az nem normális, hogy ismeretlenül azt feltételezed, hogy azért "tömöm" be a száját, hogy ne sírjon, ahelyett, hogy megvigasztaljam.
2012. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nyomtad a szájába a cumit? Nem kötekszem, szimplán érdekel... Gondolom nem ő kérte....
2012. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Tévedésbe vagy. Még a kórházba a tudtom nélkül a szájába nyomták. Mivel megnyugtatta, itthon is kapott. És csak hogy tudd. Nem egy éjszakán át ültem a kezembe a kislányommal, mert sírt, nyűgös volt, hiába "tömtem" a szájába a cumit.
2012. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!