Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3éves gyereketeknek milyen...

2-3éves gyereketeknek milyen cumija van, és hányas?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

akinek nem cumis a babája az örüljön neki :-)

akinek meg az, azt sem kell lenézni


a másik két gyerekem nagy ívben köpte ki a cumit ha próbáltam adni neki


a nagyobbal 3 hónapig szenvedtem az alvás miatt mire adtam neki és csodák csodája onnantól aludt rendesen

de h én ott feküdjek mellette 2-3 órát mert csak cicivel aludt.... inkább kicseréltem a cumira és mehettem

kb 1 évesen álltunk le róla akkor már szépen elaludt én nem kellet cumi


mondjuk 3 évesen a játszón/utcán cumival az nem olyan szép látvány de ha csak alvásra kell akkor szerintem még simán belefér

2012. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

MAM cumija volt kisfiamnak. Azt, hogy hányas nem tudom, talán kettes, 6+-os és szigorúan latex.

Szerencsére három éves kora után leszokott róla.

2012. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ezért imádom ezt az oldalt!!!:( Feltettem egy nagyon egyszerű kérdést és jönnek az okoskodók(kedves 73%-os),és vitát szítanak!!!


Egyáltalán nem kértem véleményeket,arról hogy jó vagy rossz ha cumizik egy 2-3éves gyerek,és azt sem kérdeztem kinek meddig cumizott a gyereke!


Annyi volt a kérdés akinek cumizik milyen van neki?! Leírtad hogy semmilyen OKÉ,válaszoltál de körítést nem kértem!!!

2012. szept. 1. 10:33
 14/16 anonim ***** válasza:
2 éves mulott a fiam és mam originál vagy mam night másikat nem szereti deebböl is csak a gumisat a szilikonosat nem,
2012. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Bocsánat,hogy off leszek,de nem tudom megállni.A fiam bölcsijében a gyerekek fele cumis.semmi gond nincs vele, van akinek csak a bölcsiben kell a cumi.Az én fiam mindig utálta, kb. 2-3 hónapig cumizott az utcán,aztán nem kellett neki, de én erre nem vagyok büszke, ha megnyugtatta volna, adtam volna neki a cumit.ő viszont 2,3 éves koráig cicizett, szerencsére leszokott, ja és még nem szobatiszta 2,5 évesen, ezen is lehet szörnyülködni.Van aki cumizik, de szobatiszta, stb.én még cumizó felnőttet nem láttam, ez miért olyan nagy probléma??
2012. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
MAM 16 hós kortól. Nálunk csak a Müllerben lehet kapni, máshol csak 6+-at láttam. Mi ezt szeretjük, mert nem befolyásolja a fogait, nagyon szép szabályos foga van a fiamnak, igaz csak alváshoz kell.
2012. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!