Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 3 éves gyerkőcnek...

Majdnem 3 éves gyerkőcnek (fiú) milyen mesefilmeket ajánlanátok? (már valami hosszabbra gondoltam)

Figyelt kérdés
A verdák 1 van egyedül még ilyen hosszabb filmünk, azt kb. félig nézi meg. Van még egy karácsonyos elmónk, az tele van zenével, végignézi. Kb. egy órás. Van rengeteg Tűzoltó Sam, Chuggington, ilyesmi, de gondoltam vennék neki már valami tartalmasabbat is! :) A ti gyerkőcötök mit szeret???

2012. szept. 21. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
toy story
2012. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sokszor nézi meg ugyanazt. Pl. Magyar népmesék (nem tudom, mennyire érti), Dóra a felfedező, Bajkeverő majom (ennek van film változata). Igazából ilyen sokáig még nem tud figyelni, de a Verdák 1-2 nálunk is megy, nagyon sokszor látta, újak nem érdeklik. Talán még az Egy bogár élete, amit megnézett.
2012. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves, és azért nem köti még le 1 órán keresztül egy mese, mondjuk nem is baj. De imádja a Mickey egér játszóterét, meg a Mazsolát, ezekből többet is végignéz egyszerre. Ami fura még, hogy a Barbiért odavan, mivel a lányom szereti nézni, nézik együtt. Kicsit aggódtam miatta, de a férjem kinevetett, hogy ugyan már! Jó csajok vannak benne, persze, hogy szereti. Mert a fiús mesék pl. Thomas, Bob mester nem kötik le egyáltalán.

Esetleg próbáld meg a Macskarisztokratákat, a Susie és a tekergőt, vagy a Micimackót, a lányom ezeket nagyon szereti.

2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Toy story!! Igaz kislányom van, de imádja most mindenünk Buzz Lightyear-es :) és még nagyon szereti a Wall-e-t is, Madagaszkár, Lion King stb..
2012. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Filmvadász.hu-ról ingyen tudsz letölteni.Nagyon sok mese van fent.Én a kislányomnak onnan töltöm le a meséket.
2012. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Fel! című mese akkora kedvenc, hogy napi szinten képes lenne megnézni. :)
2012. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A fiam lassan 3 éves. 2 éves kora óta reggelente, meg a délutáni alváshoz néz mesét. Örök kedvencek: Aranyhaj, Toy story 1-2-3, Megaagy, Szörnyek az űrlények ellen, Lecsó, Táncoló talpak 2, Nanny McPhee 1-2, Rio, Volt, Így neveld a sárkányod, Gru, Csingiling 2-3, Gnomeo és Júlia, Csizmás a kandur
2012. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fiam legnagyobb kedvence a Caillou.Az egy órás Caillou Karácsonyát szereti a legjobban.Simán végignézi,és ha vége,közli,hogy még egyszer.Persze arról már szó sem lehet.
2012. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

3 éves gyereknek nem is kellene még mesefilmet nézi, nemhogy hosszút. sokkal hasznosabb lenne, ha csak hallgatná (tőled, apától) a mesét, nem csak nézné passzívan.

Ha mindenképpen TV elé akarod ültetni, míg mondjuk elmosogatsz, vagy feltörölsz, akkor is csak rövid epizódos, szelíd, lassú bábfilmeket, rajzfilmeket mutass neki.

Ne akard rászoktatni a TV nézésre, később bánni fogod, mikor egész nap a TV és a számítógép előtt akar majd ülni.

2012. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! 7. vagyok. Nem szoknak rá a tévézésre. A két nagyobb gyerekem 8 és 10 évesek, ugyanennyit tévéztek, mint most a kicsi. Most egész nap rá se néznek a tévére. Legfeljebb az x faktor érdekli őket, meg pénteken a Barátok közt. Amúgy sz..nak rá...
2012. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!