Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem mesefilmeket...

Ajánlanátok nekem mesefilmeket 2 és 4 éves gyerekeimnek?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy egyszerű mese legyen, nem ezek a mai sok villanás, sok izgalom jellemezte mesékre gondolok. Például most imádják a Bogyó és Babócát nézni. Ehhez hasonló mesefilmeket szeretnék.

Az az igazság,hogy keveset néznek tv-t, rengeteget olvasok nekik, abból is a régebbi fajtákat vagy állatmeséket, magyar népmeséket szeretik. De most lehet megvetni, de venni akarok DVD mesefilmeket, mert nagyritkán jó lenne, ha leülnének egy félórára a tv elé, addig lenne egy kis nyugalom, sokmindent megtudnék csinálni és nem nyírnák egymást.

Köszönöm a segítségetek!


2011. nov. 25. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányaim is 2 és 4 évesek.

Amiket mi nézünk:

Barbapapa, Pom-Pom, Nagy Ho-ho-ho horgász, Mikrobi, Kisvakond (a 2 évesem favoritja), és Bogyó és Babóca újabban.

Annyi hozzá tartozik, hogy a kicsinek nem minden való ezekből sem 100%-ban, ő van, hogy megijed valamitől, akkor meg kell neki magyarázni, hogy mi történik, tehát csak azokkal az epizódokkal "hagyom egyedül", amiket már ismerek, és tudom, hogy már "meg tudja emészteni".

2011. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisvakond; Varázsceruza; Zénó, a gyurmafigura; Rumcájsz; Kockás fülű nyúl; Lolka és Bolka. Tudom, nem mai darabok, de

én ezeket ajánlanám, és a neten is megtalálhatóak az online filmes oldalakon.

2011. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves a kisfiam, imádja a Disney rajzfilmeket. Meg is van belőle jónéhány, 1937-től 2009-ig, ami megjelent minden. Ha érdekel elküldöm őket csak priviben adj meg egy címet, hogy hova. (Hófehérke, Micimackó, Hamupipőke, Csipkerózsika, stb.)
2011. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. Aranyos vagy kedves utolsó, sajnos az én gépem nem alkalmas mesefilm nézésére. De ha egyszer lesz egy jobb számítógépem, akkor élek az ajánlatoddal és visszakeresem a kérdést :)
2011. nov. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!