Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom még mindig cumisüveg...

Kislányom még mindig cumisüvegből iszik. Hogy szoktassam le? Decemberben lesz 3 éves

Figyelt kérdés
esténként kakaót iszik cumisüvegből.még éjszaka is felkel,h tejcsit kér.már elkezdtem azt,h nem kelek fel és akk kis sirás után vissza alszik.de mennyi idő kell még ahoz,h megunja?
2012. szept. 20. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

szerintem ilyenkor csak az a megoldás hogy nem adsz neki.


Amúgy mostok fogat kakaózás után? ez ami legjobban roncsolja a fogait a gyerekenek az esti és éjszakai kakaózás, tejezés. lányom kettö, ö is akar tejet még, de utánna van fogmosás,ejszaka nem adok neki már 2 hós kora óta.

2012. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de azért tudod hogy ez nem a kislányod hibája..

már rég el kellett volna venni tőle a cumisüveget,a fogainak sem használ-



egyébként meg nem kéne már éjjel is adni neki tejet nem pici baba már, ha szomjas igyon pár korty vizet, vagy teát de ne üvegből hanem pohárból., biztos napközben abból iszik, csak nem tud leszokni az üvegről.,mert szereti


már nagylány meg kell értenie,.mond meg neki hogy ő már nem pici baba pici baba iszik cumisüvegből elromlik a foga..ilyenek.


az én lányom is 2,5 éves tudom én hogy működnek ezek a dolgok, légy határozott.

2012. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az esti cumisüveges kakaózással semmi baj. Nagylány már ezt mondja mindenki, de ő mégis csak egy kisgyerek!!! Valószínűleg még szüksége van erre.

Viszont éjszaka ne adj tejet neki szerintem se, ahhoz már tényleg nagylány. Viszont ha még éjjel kell a vízhez a cumisüveg nyugodtan adjad oda. Ártani nem fog neki. De ez csak az én véleményem.

2012. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

igaza van az elsőnek.

fogmosás akkor hogy lesz? ha még éjjel is tejcsizik, meg kakaózik? tönkre teszi a fogát.

mellesleg ne írj hülyeséget harmadik válaszoló hogy ezzel nincs baj,semmi szüksége egy 3 évesnek cumisüvegre,tud az inni már pohárból.

a kérdező le szeretné szoktatni AMi nagyon helyes,

nem kéne rábeszélni hogy folytassa a cumizást.

2012. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Én kb 7éves koromig ittam az esti kakaómat cumisüvegből. Nem tudtak leszoktatni, enélkül nem volt alvás... Itt vagyok, egészséges vagyok, jól vagyok, már nem cumizok. :)

Éjszaka viszont már tényleg nem kellene Neki tejcsit adni, próbáld meg vízzel, teával, hátha.

2012. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2012. szept. 20. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le róla hogy bögre+szívószál.Vegyél neki egy számára tetsző bögrét,és közöld vele hogy mától ebből iszik,nem kell könyörögni,ne érezze hogy esetleg bizonytalan vagy.Éjszaka ne adj neki az már tényleg nem jó.
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Dobd ki a cumisüveget és mondd meg neki, hogy nicns és kész. igyon pohárból. Baromi egészségtelen ennyi idősen cumisüvegből inni.
2012. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!