Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam decemberben lesz 3 éves,...

Fiam decemberben lesz 3 éves, most próbálkozik a beszéddel amit kérek elismétli?

Figyelt kérdés

viszont azt vettem észre, hogy a játszótéren amit hall azt is egyből elismétli tehát ha valaki kiabál, hogy apu ő egyből mondja apu illetve nagyon fél a gyerekektől és ha izgatott akkor szökdel és repked a kezeivel

egyébként okos, szófogadó gyerek nem hsiztis

ez a viselkedés aggodalomra ahat okot?

félek, hogy majd kicsúfolják az oviban emiatt

köszönöm


2012. aug. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ennyi idős és ugyanezt csinálja. Nem tudom, h ez mennyire normális, én is kiváncsi lennék rá. Sajnos a fiam autista gyanus, gondok vannak nálunk a beszédértéssel is. A te kisfiad mindent ért?
2012. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, érti nagyon okos gyerek egyébként

mindent ért teljesen jól alkalmazkodik mindenhez

nekem azt mondták nem autista csak idegrendszeri éretlenség de azért engem csak aggaszt

vagy zavar vagy nem is tudom

neked mondta valaki , hogy autista gyanús a kisfiad?

2012. aug. 16. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, pszichológus. Szept.-ben megyünk pszichiáterhez.

Nektek ki állította fel a diagnózist?

2012. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam privit
2012. aug. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!