Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vásároltok már a sulira?

Vásároltok már a sulira?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne a véleményetek,mert mától a tescoban nagyon jó áron lesznek cuccok,de nem tudom suli előtt lesz-e még akció valahol.Szerintetek?
2009. júl. 31. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments!! Majd ha már nagyon szorít az idő... Nem akarok arra gondolni, hogy mindjárt itt a suli T.T

De szerintem elkezdheted most, ha gondolod, tényleg olcsó cuccok vannak, nem is rossz minőségben, úgyhogy igyekezz, mielőtt elkapkodják előled;)

2009. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri most bevásárolni ha jó akciók vannak...


de én nem most fogok ez is tuti:D:D:D:D

Arra emlékeztet hogy érettségiznem kell majd:D:D:D

Már most rosszul vagyok :S:D

2009. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,megnézem majd a kínálatot.Nekem a fiamnak kellene vásárolnom, és olyat ami alsóba megfelel szerintem még lehet találni talán jó minőségben is:)
2009. júl. 31. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Uh, én még csak 11-be megyek, az érettségi még engem nem fenyeget annyira... de azért f*sok tőle elég rendesen...

Tavaj amúgy jó sok cuccot spájzoltunk be, amikor voltak az akciók, úgyhogy most talán semmit se kell venni, max pár füzetet.

2009. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég kaptam meg a sulicsekket, megvárom amíg a fiam hazajön a nyaralásból és együtt elmegyünk bevásárolni,

De nem tescoba vagy társaiba az biztos.

2009. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mi egy héttel a suli elött szoktunk. nem szeretem az, ha már nyár közepén ott a tanszer a fiókomban :D
2009. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádok iskola szereket vásárolni és minden évben eddig augusztus elején már mentünk is. A fiam most lesz negyedikes. Idén úgy döntöttem nem oda megyek ahová szoktam (Tesco) hanem, tavaly találtam a vásártéren egy üzletet ahol szinte minden van és olcsóbb is mint a Tesco-ban. Példa a Herlitz színes a Tesco-ban kb. 600ft. Ebben az üzletben meg legfeljebb 500 ft. Amúgy az utolsó héten is sok minden le van árazva Tesco-ban is. Például én vettem 99 forintért mintás fűzetett és a hó végén volt 49 forint. Persze akkor az is lehet hogy esetleg valamit nem kapsz és az utolsó pillanatban már nem jó rohangálni valamiért.
2009. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az office depotban vásároltunk elsős fiamnak csütörtökön, kb 10.000et fizettünk.Csupa jó minőségű cuccot vettünk...

Utána mentünk tescoba kíváncsiságból, nagyon durvák az árak, ugyanazokért a cuccokért 14.000et fizettünk volna. Interspar olcsóbb, mint a tesco(!), de még ott is drágábbak voltak ugyanazok a cuccok...

2009. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már bevásároltam,elsős cuccokat,és a Tescoban.Csak a táska miatt mentünk el,és mivel utálok vásárolni úgy gondoltam,hogy inkább lezavarom egy kalap alatt.Pláne,hogy az apuka is velem tudott jönni,így nem kellett egyedül keringnem a sok cucc körül.Több szem többet látott,és így gyorsan lezavartuk.A fiam nagyon örült a cuccoknak,remélem nem amortizálja le őket az örökös pakolásával szeptemberig.:)Nincs tapasztalatom még,de szerintem nem vészesek itt sem az árak,igaz mi a festéktől a faragóig mindenből közép árkategóriát választottunk,remélem jók lesznek.Táska nélkül kb 8000 Ft-t fizettünk.
2009. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!