Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te hogy kezelnéd azt, hogy az...

Te hogy kezelnéd azt, hogy az oviban eltűnne a Gyermeked ruhája, cipője?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

bemennék és megkeresném iletve szolnék az ovonöknek lehet elökeriteni a cuccot vagy téritsék meg az árat

és legközelebb az összes cuccot hozom viszem naponta ha van iylen sajnos

2012. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólnék a dadusnak ovónőnek.
2012. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék az Ovonéninek keressük meg, én is megnézném mindenki fakkjában.

Nálunk meg lett mondva nem vállalnak felelősséget azért ha valami eltűnik, csak olyat vigyünk amit nem sajnálunk, mert tűnik már el játék amit a gyerek bevitt.

2012. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már a gyerekek között is előfordul a lopás. Az óvónő pedig nem tud odafigyelni arra, h a 30 gyerek mit rejt el. Jelezném mindenképp, h eltűnt holmi, és ha előkerül, akkor az a tiétek, és kérném, h figyeljenek jobban oda. De mindenképpen csak azt hagynám bent az oviban, amit nagyon muszáj.
2012. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a bölcsiben volt ilyen, de én nem kezdtem el azonnal kígyót-békát kiabálni, mert 2-3 napon belül kiderült, hogy más gyerek polcára tették a szandált, vagy a kissapka, kisgatya a kincstári cuccok között került mosásba.

Ha nem kerül elő, az nyilván más dolog, körbenézném a szekrényeket stb.

2012. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
3., nekünk pont emiatt tilos játékot bevinni az oviba. A bölcsibe még engedik, de az oviba már nem.
2012. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Abban azért kételkednék, hogy ovis gyerek lopja el a másik ruháját (4-esre reagálva). Ebben inkább szülő a ludas. És szörnyű. Megmondom őszintén nagyon ledöbbentem a kérdést olvasva, hogy itt tartunk. :(

26+2 hkm

2012. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eddig 2-szer tűnt el a lányom ruhája, de mindkét alkalommal kiderült, hogy véletlenül. Egyszer a szandiját tették át a nagycsoportosokhoz, mert túl nagy lába van és azt hitték, hogy véletlenül keveredett a középsőhöz. Másik alkalommal pedig bepisilt a délutáni alvásnál, nem találtam a harisnyáját és bugyiját. Akkor siettünk, nem is igazán foglalkoztam vele. 2 nappal később került elő: kimosva, szárítva, úgy gondolta a dadus néni, hogy kimossa ő, ne én kínlódjak vele. :) (addig is szerettem a dadusnénit, azóta aztán még jobban :)))

Lopás nálunk még sose történt, pedig vihetnek be játékot is, ruhákban sincs benne a jel, név. Igaz, ez falusi ovi, nagyjából mindenki ismer mindenkit, csak 3 csoport, 90 gyerek van, lehet, hogy máshol nem ilyen jó a helyzet. Azért kérdezz rá, lehet, hogy nem ellopták, csak elkeveredett véletlenül a cuccotok.

2012. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap egy másik kislány nacijában találtam a lányom. nem biztos h direkt tűnik el valami,valaki figyelmetlen ráadja-pl ovónéni!-vagy tapasztalatlan apuka,nagyi,és szépen abban viszi haza. én holnap viszem vissza a gatyát,kimostam. előfordul
2012. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ava87 ***** válasza:
100%
Én nem feltételeznék rögtön lopást. Volt olyan, hogy a fiam kabátja eltűnt, nagyon bosszantó volt, de semmi szándékosság nem volt benne. Egy másik kisfiúért a nagypapa ment, nem tudta, milyen a kabátja a gyereknek, első ránézésre úgy tűnt neki, hogy az unokája jele van berajzolva a fiam kabátjába (tényleg nem volt nehéz összekeverni), ráadta, és hazamentek. Két óra múlva hívott az anyukája, hogy náluk van a kabát, nagyon sajnálja, el is hozta rögtön hozzánk. Ilyesmi előfordul, tényleg bosszantó, mi is kerestük égen-földön, de hát mit lehet csinálni...
2012. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!