Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket szokott enni uzsonnára...

Miket szokott enni uzsonnára gyermeked?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom nagyon rossz evő, alapvető ennivalókat nem eszik meg, így tanácstalan vagyok, belőletek szeretnék ötletet meríteni:)
2012. szept. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcs vagy joghurt. Mostanában meg azt esznek, amit az oviban adnak :)
2012. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mit ezsik? hogy néz ki egy átlagos étrendje?

aztan meglátjuk min kellene változtatni

le tudod ezt nekünk irni?

2012. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 és 2 éveseim vannak, minden délután betolnak egy-egy XL-es krémtúrót. Nem unják meg, és ezt legalább megeszik. Tudom, persze jobb lenne a joghurt vagy ilyesmi, de legalább így letudom az édesség igényüket is.
2012. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma pl. Torta lesz, tegnap Hugomnak szülinapja volt, abból maradt.

Mikor mi van itthon. Tejszelet, vagy pudingot főzök a bolti túl édes neki, krémtúró, almás pite, péküti, ha csak levest evett ebédre akkor a másodikból kap miután felkelt. Van hogy palacsintát gofrit sütök neki, de van hogy kekszet eszik.

2012. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem eszik kenyeret,se zsemlét, kiflit, semmilyen péksütit, tehát semmi bukta, croassant, vagy ilyesmi.Se pogácsa, vagy palacsinta, vagy pirítos,bundáskenyér, se melegszendvics, tehát semmi ami kenyér.

Amit eszik?szinte minden főttétel, minden ami leves, vagy főzelék, tésztákákból az édeset nem csak a tejfölöset,bolognait ilyesmit de megeszi a rakottakat is, szóval ezzel nincsen gond.

Megeszi még az üres tejfölt, kefírt, pudingbol csak boltit és a krémtúrót, nagyon ritkán tejbedarát.

Reggeli általában üres felvágott vagy virsli vagy főtt tojás, nyers uborkával, olivabogyóval, paradicsommal.Ha ezeket unja, akkor csak kakaó.Tízórai vagy gyümölcs, vagy semmi.Ebéd bármi főttétel, ahogy a vacsija is.És közben van még egy uzsi, amit nem tudok neki kitalálni, ilyenkor jön ugye a puding, tejföl ilyesmi, de ezek után egy óra mulva kéri az ennivalót.

Nagy fejfájást okoz így hogy nem eszi meg a kenyeret, a reggelit is nehéz kitalálni,és a vacsit is, ha véletlenül nem marad főttétel.

2012. szept. 4. 15:35
 6/9 A kérdező kommentje:
És sajnos elég vékonyka is a kislányom, ami lehet az én hibám, mert nem vagyok elég kreatív:(
2012. szept. 4. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Dörmit esetleg? Vagy valami más kekszfélét? Banánt, vagy más gyümölcsöt, müzliszeletet. Én is nagy bajban vagyok, ha ez vígasztal, mert 2 évesem szintén csak ünnepnapokon eszi a kenyeret, pedig "régebben" tömte. így én is törhetem a fejem a reggeliken. Bundáskenyérnek megeszi. Diós, kakaós csigát sem szereti?
2012. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a felsoroltak közül egyiket sem eszi meg,talán inkább a sósakat jobban, mint ropi, kuki, de ezekkel ugye megint csak nem lakik jól:)Az én lányom is imádta a kenyeret, másfél évesen két karéj belsejét megette,, egy éve ő is ünnepnapokon:)
2012. szept. 4. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami kis könnyű sós felfújtakat? Grissini? Jó kis receptek vannak a neten, egyszerűen megvan.
2012. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!