Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesekönyvei vannak 3-4...

Milyen mesekönyvei vannak 3-4 éves gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Bartos Erika, Marék Veronika, Szutyejev - ezek mind megvannak.

Néztem az alexandra könyvesbolt top100 listáját, de alig van más ezeken kívül. Ajánlanátok valami jó könyvet, esetleg sorozatot?

Az olyan fajta könyveket szereti jobban a gyerekem, amiben kevesebb a szöveg, nagyobbak a képek.


2012. szept. 3. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
3 éves fiam oda van a Franklin kalandjaiért, a Tűzoltó Sam-ért, Noddyért.
2012. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ezekre gondolsz?

2012. szept. 3. 15:43
 3/16 A kérdező kommentje:

Jaj, bocs, rossz a link.

Szóval ilyesmire gondolsz?


[link]


Noddy és Sam nálunk is menő.

2012. szept. 3. 15:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg a Franklin ez:

[link]

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, majd megnézem ezeket a könyvesboltban.


Anyukám mondott valami tündéres mesét, de nem tudta a címét megmondani. Azt mondta, akkora könyv, mint az Anna, Peti, Gergők, csak vékonyabb. Nem tudjátok, mi lehet ez?

2012. szept. 3. 15:49
 6/16 R. Zita ***** válasza:
100%

Szia! A tündérest nem tudom, mi lehet, de ha megtaláltad, írd meg, mert kíváncsi vagyok! :)


Franklin pl:

[link]


Nálunk (3 lesz a fiam) menő a Tesz-vesz város. Ez a kedvenc részünk.


[link]

2012. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 R. Zita ***** válasza:
100%

Ja meg a Mi Micsoda Junior sorozat tök jó. Igaz nem mesekönyv, de sok a kép, felhajtható kis ablakok vannak minden oldalon, több is.


Pl: [link]

vagy


[link]


Van belőle sokféle.

2012. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem erre a tündéresre gondolt anyukád?


[link]


Nekünk meg van mert nagyon megtetszett a boltban, de még kicsi a kisfiam hozzá, 2és fél éves.

Viszont itt elég sok szöveg van a rajzokhoz, de szerintem nem túl bonyolult. Lapozz bele a boltban, hátha nektek is bejön.

2012. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Ez az a tündéres mese!!!! Bementünk ma a könyvesboltba és megkérdeztük :) Belenéztem, nagyon aranyos és kedves könyvek. Sok kép, alatta kevés szöveg, pont olyan, amit az én lányom szeret.


Köszi a többi tippet is!

2012. szept. 3. 21:09
 10/16 R. Zita ***** válasza:
100%

Szia! Bocs, most nézem, hogy lányod van, én meg linkelem itt neked az építkezéses, meg gazdaságos könyveket! :)

Nem tudom, hol néztem félre! :)


Nagyon édi egyébként, amit találtatok!!!

2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!