Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen nasit adtok a...

Ti milyen nasit adtok a gyerekeiteknek és milyen gyakran kap? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Az én 2 éves kislányom imádja a Kinder Tejszeletet, általában ezt szoktam neki adni.
2012. aug. 10. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Babakekszet uzsi után, naponta. 7 hónapos:)
2012. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

19 hónaposnak: buláta, kölesgolyó hetente többször, ropi havonta 1-2x, sajtos tallért evett eddig 2x az elmúlt hetekben. Fagyit evett egyszer (1 nyalást) 1-2 hónapja, fagyitölcsért 2-3x.

1 éves kora előtt nem adtam semmi "nasit".

1 éves korában volt szülinapi torta, utána 1 hónapja névnapoztunk, akkor evett pár falást sütiből.

Csokit vagy egyéb édességet egyáltalán nem eszik, nem nagyon édesszájú a gyerek.

2012. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 éves és 21 hónaposak.

Ilyenkor nyáron a nagy megeszik naponta 2 gombóc fagyit, a kicsi egy fél gombócot.

Ezen kívül nagyinál esznek sütit, pogit.

Uzsonnára általában krémtúrót kapnak, szóval az nem igazán nasi, de édesség.

Néha kérnek csokit, ilyenkor képesek irtó sokat enni, de igyekszem kordában tartani őket.


Imádják a pisztáciát. Ketten meg bírnak enni egy kis zacskóval. Nyaraláson minden nap betoltak egyet a strandon.


Néha napján esznek egy kis pufit, vagy pattogatott kukoricát.

2012. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 hónapos a kislányom, az édeset egyáltalán nem hajlandó megenni! Kölesgolyót, bulátát, gyümölcsöt eszik nasi gyanánt. Tegnap kaptunk a szomszéd nénitől egy fürt szőlőt. Borzasztó savanyú volt szerintem-Ő boldogan majszolta...:)
2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!