Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őrület a körömvágás! Ti...

Őrület a körömvágás! Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
14 hós, ketten az apjával fogjuk, és üvölt a drága :((( Eddig úgy volt, hogy amíg megevett egy üveg tápit, megoldottuk, de mostmár nem engedi...
2009. júl. 26. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én akkor vágom le neki,amikor alszik.Este vagy délután.
2009. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk nem sír csak HAGGYÁ MÁÁÁÁÁN fejet vág és menekül-ne:)

én cumit adok neki- egyébként csak alváshoz kap és értékeli a bónusz cumi lehetőséget- nem mondom hogy gyorsan meg de pár perc alatt így is készen vagyunk

ha meg nyígózik akkor elveszem a cumit, hogy azt lehet cumi nélkül is... és utána megint örül neki

2009. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg baba volt a fiam,akkor én is alvás közben vágtam le,de aztán örültem,ah alszik,és nem akartam azzal felébreszteni,hogy matatok körülötte.

Aztán nagyjából 15 hónaposan el kezdett menni és akkor el kezdtük játszásra használni a bilit.Míg ő ült rajta,és mindenféle piperét odaadtam neki (tükör, kefe,kis fésű)

és kértem az egyik kezét,másik kezét,lábait.Szépen pár perc alatt levágtam neki,és akkor is megdicsértem,ha esetleg nem sikerült még pluszban produkálni is.

2009. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is alvás közben oldom még meg, 15 hós. Mindemellett örökösen próbálkozom nem alvás időben is, de az egyelőre sikertelen, 1-2-t még enged, aztán vége a világnak, de muszáj szoktatni, előbb utóbb mindet engedni fogja :)
2009. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!