Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszamennék dolgozni, de du...

Visszamennék dolgozni, de du 6-ig kellene maradni, biztos más is dolgozik ilyen beosztásban, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek zárásig oviban/bölcsiben vannak. A kisebbért Apa megy 3/4 5-re, utána a nagyokért 5-re. És amíg nem érek haza, ők elvannak. Ha Apa sokáig dolgozik, akkor a szomszéd lány, aki vigyázni szokott rájuk, elmegy a kicsiért, haza viszi hozzánk, addig valaki más elmegy a nagyokért, és a szomszéd lány van a 3 gyerekkel, amíg haza nem érek. De ez utóbbi verzió elég ritka, de ha csak ez a megoldás lenne, az is jó lenne.
2011. aug. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs semmi gond, nem érsz későn haza nagyon? A főzést hogy oldod meg? Takarítást? Ezek szerint akkor nem sínylik meg a gyerekek, meg semmi...
2011. aug. 27. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Általában fél 7-re érek haza. Csak hétvégén főzök, napközben a párom hoz haza kaját, azt esszük vacsorára. Takarítani esténként szoktam. A gyerekek pedig segítenek, van, hogy Apa is beszáll. :D

Én úgy vettem észre, hogy a gyerekek sem szenvednek emiatt, mert amikor otthon vagyok, akkor próbálok csak rájuk figyelni (ezért is van a közös házimunka, mert közbe mesélik, hogy mi történt aznap, meg beszélgetünk).

Szerencsére elég nyitottak is, élvezik, ha más vigyáz rájuk, de ha haza érek, akkor nagyon oda vannak. :)

2011. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!