Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 ves lesz a kisfiam, lemondok...

2 ves lesz a kisfiam, lemondok a gyesről, visszamennék 8 órába, d emi van, ha mégsem vesznek vissza, csak részmunkában?

Figyelt kérdés
Szóbeli ígéretet kaptam...de ha időközben mégsem vesznek vissza, csak részmunkában, akkor ismét igényelhetem a gyest a részmunka mellett????
2011. szept. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, 3 éves koráig bármikor.Csak arra vigyázz, hogy visszamenőleg nem lehet.
2011. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb tudd meg hogy rész- vagy teljes munkaidőbe vesznek-e vissza és utána lépj a Gyes-el kapcsolatban.
2011. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg teljesbe, de idegenfor-ban dolgozom és akkor megyek vissza, amikor már nem lesz szezon....köszi a válaszokat!
2011. szept. 12. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg 2 hóra lehet a GYES-t igényelni.
2011. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Függetlenül attól , hogy egyszer már lemondtam?
2011. szept. 14. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen. Bármikor újra lehet igényelni, ugyan azokkal a feltételekkel, mint korábban.
2011. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!